Gümbür Gümbür “Yılmaz Zengin” Geliyor

7 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1869 defa okundu.
Gümbür Gümbür “Yılmaz Zengin” Geliyor

Cumhuriyet Halk Partisinin 13 yıllık İl Başkanı Yılmaz Zengin, görevinden istifa ederek 27. Dönem Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Gümbür Gümbür “Yılmaz Zengin” Geliyor

24 Haziran seçimlerinde milletvekilliği başvurusu yapacak kamu görevlilerinin istifası için son tarih 26 Nisan’dı. İstifa için verilen günler birbirini kovalarken Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Yılmaz Zengin’in İstifasını verip 27. Dönem Milletvekilli Aday adaylığına başvuru yapıp yapmayacağı merak konusu olmuştu. Kamu Görevlilerinin İstifası için verilen süre dolarken, İl Başkanı Zengin’den herhangi bir açıklama gelmedi. Açıklama yapmayan Zengin, Bugün Gazetemiz 40 Arenaya yaptığı açıklamasında Bombayı patlattı. 27. Dönem Milletvekili aday adaylığına başvuruda bulunabilmek için 26 Nisan’da İl Başkanlığı Görevinden İstifasını veren Başkan Zengin, Genel Merkeze Aday Adaylığı Başvurusu için gitti.

MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİZ

24 Haziran seçimleri için Gümbür Gümbür geliyoruz diyen Başkan Zengin, “27. Dönem Milletvekili aday adayı olmam için destek geldi. Daha önce de aday adaylığımı koyduğum bu yolda bu yıl güzel şeylerin olacağına inanıyorum. Bana bu yolda destek veren çok kişi oldu. Biz bu davamızdan hiçbir zaman vazgeçmedik ve geçmeyeceğiz. Milletvekilliği için 26 Nisan’da İl Başkanlığı Görevimden İstifamı vermiştim ve kabul edildi. İnşallah her şey güzel olacak. Şirin Kırşehir halkımızın desteklerini bekliyoruz. Hemşerilerimiz ile yıllardır Mücadele ediyoruz ve mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN