“Gruplar Belli Oldu”

5 Temmuz 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
505 defa okundu.
“Gruplar Belli Oldu”

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2’nci Lig kırmızı grupta mücadele eden temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’un geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sezonda zorlu lig maratonundaki rakiplerinden olan Zonguldak Kömürspor Teknik Direktörü Şenol Demir, grupların belli olmasının ardından rakiplerin değerlendirdi. Zorlu bir gruba düştüklerini ifade eden Demir, acil bir şekilde transfer yapılması gerektiğini söyledi.

TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan takımların grupları belli oldu. TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirilen kura çekimi sonucunda Zonguldak Kömürspor yeni sezonda Kırmızı Grup’ta yer alacak. Kırmızı Grup’la ilgili Zonguldak Kömürspor Teknik Direktörü Şenol Demir değerlendirmede bulundu. Teknik Adam Demir, zorlu bir sezonun kendilerini beklediğini ifade ederek, acil transfer yapılması gerektiğini vurguladı.

Rakiplerin oldukça zorlu olduğunu ifade eden Demir, “Herkes grubun ne kadar zor olduğunu gördü. İyi takımlardan oluşan bir gruba düştük. Zor bir lig bizi bekliyor. Bizde ortada herhangi bir şey yok. İşimiz zor. Bunun farkındayız. Beklemedeyiz.” dedi.

Daha rahat bir sezon geçirilebilmesi için özellikle transfer konusuna dikkat çeken Teknik Adam Şenol Demir; “İçerideki oyuncularımızı ilk olarak tutalım üzerine de 4-5 tane kaliteli takviye yapabilirsek o zaman bizim için daha iyi olabilir. Ama yapmazsak bizim için sıkıntılı olacak. Transferleri yapmak zorundayız. Yapmazsak kötü günler bizi bekliyor olacak. Öyle görünüyor.” şeklinde konuştu.

Yeni sezon rakipleri ile geçtiğimiz sezonu karşılaştıran Demir, “Geçtiğimiz sezona göre yüzde 100 daha zorlu bir sezon geçecek. Geçen seneki takımlardan daha iyi takımlar. Gerekli takviyeleri yapmazsak sıkıntılı duruma düşebiliriz. Sıkıntılı bir dönem bizi bekliyor olabilir. Bu grubun açıklaması bu.” İfadelerine yer verdi.

(Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN