GRASSROOTS C ANTRENÖR KURSU KIRŞEHİR’DE BAŞLADI

5 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1350 defa okundu.
GRASSROOTS C ANTRENÖR KURSU KIRŞEHİR’DE BAŞLADI

GRASSROOTS C ANTRENÖR KURSU KIRŞEHİR’DE BAŞLADI

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği’nin (TÜFAD) işbirliğinde organize edilen Türkiye Futbol Federasyonu Grassroots C Antrenör Kursu Kırşehir’de başladı. Türkiye Futbol Federasyonu Eğitim Dairesinde görevli 2 eğitmenin eğitim verdiği kursta 40 kursiyer, teknik direktörlük eğitimlerine başladı.

Kırşehir Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) ve Nevşehir Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Şubesi ile ortaklaşa düzenlenen Türkiye Futbol Federasyonu Grassroots C Antrenör Kursu Kırşehir’de başladı.

03-14 Mayıs 2018 tarihleri arasında Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çok amaçlı toplantı ve konferans salonunda devam edecek olan kursa, Türkiye Futbol Federasyonu Eğitim Dairesi personeli Antrenör Atilla Yüce eğitim verecek.

Türkiye Futbol Federasyonu Grassroots C Antrenör Kursunun açılışı Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çok amaçlı toplantı ve konferans salonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, Türkiye Futbol Federasyonu Kırşehir Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Mehmet Şahin, Nevşehir Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Şubesi Başkanı, Futbol Federasyonu Kırşehir İl temsilcisi ve aday Antrenörler yer aldı.

Program saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından bu günün anlam ve öneminin yapıldığı konuşmalara geçildi. İlk olarak Kırşehir Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Mehmet Şahin söz alarak şunları söyledi; “Sporun içinden gelen genç kardeşlerimiz sporun ne demek olduğunu çok iyi bilen kişilersiniz sporun ne demek olduğunu bilen bireylersiniz. 10 11 gün içinde kardeşlik, samimiyet beraberlik içinde bir şölen havsında geçmesini arz ediyorum bu kursumuz Türk futboluna Türk sporuna ve sizlere hayırlı uğurlu olmasını diliyor saygı ve seviler sunuyorum”. dedi

Ardından projenin ortağı olan Nevşehir Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Şubesi Başkanı Kenan Gerçeker sözlerine şu şekilde başladı; “Değerli Kırşehirler, Kırşehir Nevşehir ortaklaşa düzenlemiş olduğumuz kursun güzel bir şekilde geçmesini temenni ederim. 2017 2018 yılında ilk önce Kırşehir Belediyespor ve ardından Nevşehirspor 3.lige çıktı ve bu güzel olayların üzerine ortaklaşa bir kursumuz oldu. İnşallah hepimiz için hayırlara vesile olmasını diler aday arkadaşlara başarılar dilerim”. Dedi.

Kursu başarı ile tamamlayacak olan kursiyerler C diplomasını alarak, teknik direktörlüğe ilk adımını atmış olacak olan bu sene düzenlenen ve C diploması için başvuru sayısının oldukça fazla olduğu belirtildi.

Kurs sonunda başarılı olan kursiyerlerin teknik direktörlüğe ilk adımlarını atmış olacaklar. Kurs boyunca ‘futbolun prensipleri, teknik, taktik, antreman bilgisi, periyotlama, maç gözlem ve analizi, beceri, kalecilik ve öğrenme-öğretme yöntemleri’ konu başlıkları altında eğitim alacaklar. Öğleden önce ve öğle sonrası periyotlar halinde devam edecek olan kurs 11 gün sürecek. Kurs sonunda başarılı olan antrenörler diplomalarını alarak, teknik direktörlüğe ilk adımı atmış olacaklar.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On