Gözünüz aydın sanayi esnafı Yağan Yağmurda balık tutuyor!

25 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
14836 defa okundu.
Gözünüz aydın sanayi esnafı Yağan Yağmurda balık tutuyor!

jpg

Kışehir’e 2 gündür yağan yağmur felaket üstüne felaket doğuruyor uzun yıllardır Kılıçözü Sanayi Sitesinin bir türlü bitmek bilmeyen ve unutulan yarım yamalak yapılan alt yapı eksiklikleri yüzünden Kılıç özü Sanayi Sitesi esnafı yağan yağmur sonucu alt yapısı bir türlü bitirilemeyen yağmur sularıyla boğuşuyor.

Kılıç özü Sanayi sitesi esnafı her sonbaharda ellerini Allaha açıp yağmur yağmasın diye ellerini açıyorlar dualar ediyor.

Çünkü her yağmur yağdığında Kılıç özü Sanayi sitesi adını aldığı Kılıç özü çayına dönüyor yağan yağmurlar sanayi esnafını canından bezdiriyor alt yapının tamamlanması sonucu yağan yağmurlar yüzünden Kılıç özü Sanayi sitesini seller basıyor esnaflar kapılarının önünde her yağmur yağdığında hem canının hemide mallarını kurtarma derdine düşüyor.

Kılıç özü Sanayi esnafı bu konuda çok dertli oldukları söylediler sadece seçimden seçime kapımızı çalıyorlar başka zaman uğradıkları dahi yok telefonlarımıza cevap verenler dahi yok muhatap bulamıyoruz.

Bizler Kılıç özü sanayi esnafı olarak yağmur yağdığı zaman önce Allaha el açıyoruz yağmur yağmasın diye ama elden gelen bir şey işyerlerimizin önü tamamen gölet oluyor bazı esnaf kardeşlerimiz sadece sinirden ellerinde balık oltası alıp balık tutmaya kalkıyorlar ve bunu facebook gibi bir çok iletişim sitelerinde paylaşıyorlar ve burası sanayi sitesi değil Kılıç özü çay deresi balık tutuyoruz diye self ile resimler çekiyorlar.

Ağlanacak durumumuza gülüyoruz artık birileri artık sesimizi duysun sanayi esnafı olarak her yağmur yağdığında sellerle boğuşmaktan bıktık birileri bu haykıran sesimizi duysun yeter artık.

Birde Kırşehir gelişen büyüyen şehir diye basında boy boy haberleri çıkıyor gel sinlerde Kılıç özü Sanayi sitesinin esnafının rezilliğini görsünler esnaflarımızın zaten çoğu işsizlikten işyerlerini kapatıyor geride kalan bizler ise yağan yağmur sularında canımızı malımızı kurtarmak için çalışıyoruz.

Kalan bir avuç esnafız artık Kırşehir Belediyesinin bu işe bir an önce el atması gerek bir an önce bu sorunlarımızı çözmesini bekliyoruz.

Çözülmediği zaman Kılıç özü sanayi sitesinde esnaf diye bir şey kalmayacak çünkü artık esnaflar yağan yağmur sularıyla uğraşmaktan ve boğuşmaktan bıktı usandı yağmur sularıyla uğraşmaktan işimizi yapamaz hale geldik.Sanayi Esnafı dahada ileri giderek Bizim sorunumuzu dertlerimizi kim Belediye Başkanına iletecek? yerel gazetelerde çıkan haberleri kim başkanın önüne servis edecek?Belediyenin Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü ne iş yapar Mersedese binip parelelci yandaş medyayla boy boy resim çekinip onların iş takipciliği etmekti görevi diye esnafımız sitemlerini dile getirmektedirler.

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN