GÖZDE PROJE HAYATA GEÇİYOR

3 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
486 defa okundu.
GÖZDE PROJE HAYATA GEÇİYOR

3(51)

Kırşehir halkının dört gözle beklediği Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı’nın temeli bugün gerçekleştirilecek törenle atılacak. Tören atma merasimine tüm Kırşehir halkı davet edildi.

 

650 kişinin aynı anda piknik yapabileceği Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı’nın temel atma töreni bugün 14.30’da Güzler Sulama Regülatöründe yapılacak.

Temel atma töreni Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun katılımı ile gerçekleşecek.

Temeli atılacak olan Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı ile ilgili açıklamada bulunan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Doğal yapısına müdahale etmeden tasarladığımız projemizde daha konforlu bir piknik alanı, seyir terasları, basket sahası, oyun grupları, kafeterya, köprüler, idari binalar, büfeler, satış birimleri ve çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak için planladığımız evcil hayvan parkı, seyir kuleleri, eğitim alanları yer alacak. Projemizde ayrıca onlarca çeşit kuşun bir arada yaşayacağı bir kuş bahçesi de olacak. İster kalabalık gruplar halinde, ister ailenizle 650 kişinin aynı anda piknik yapacağı bir piknik alanını da Kırşehirliler için bu projede hayata geçireceğiz.

Kırşehir’i her alanda geliştirecek, değiştirecek ve Kırşehir’e yeni sosyal alanlar kazandıracak projeleri yapmaya devam ediyoruz. Daha büyük hedeflere, daha büyük projelerle ilerlemek adına şehrimize yeni hizmetler ekliyoruz. Her zaman dediğimiz bir şey var, Kırşehir her şeyin en güzeline layık. Biz Kırşehir için yılların deneyimi ve mühendislik bilgimizi harmanlayarak Kırşehir için her şeyin en güzelini yapıyoruz. Kırşehir’e kazandıracağımız yeni sosyal alanımızın temel atma törenine tüm halkımızı davet ediyorum.” ifadelerinde bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN