GÖSTERİ GRUPLARINA ANINDA MÜDAHALE EDİLECEK

16 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
357 defa okundu.
GÖSTERİ GRUPLARINA ANINDA MÜDAHALE EDİLECEK

bariyer

Kırşehir halkının huzur ve güveni için canla başla çalışan Kırşehir Emniyet Müdürlüğü 8 Eylül 2015 tarihinde Kırşehir’de yaşanan olumsuz olaylara karşı üzüntü duyduklarını ve bu tür olayların yaşanmasına izin vermeyeceklerini duyurdu.

 

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü 8 Eylül 2015 günü Kırşehir’de yaşanan tatsız olaylarla ilgili istişarelerde bulunduklarını ve her ne sebepten olursa olsun Kırşehir’de bu tür olayların yaşanmasına kesinlikle müsaade etmeyeceklerini ilan etti.

Söz konusu konuyla ilgili Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan duyuruda;

“08 Eylül 2015 günü ilimizde ve ülke genelinde farklı illerde düzenlenen toplantı ve gösteri yürüyüşlerinin, provokasyon nedeni ile istenmeyen ve de tasvip edilmeyen sonuçlara nasıl varabildiği üzüntüyle hep birlikte müşahede edilmiştir.

Bu nedenle ilimiz merkezinde özellikle 16.09.2015 Çarşamba günü ve devamında her ne suretle olursa olsun yapılacak olan her türlü toplantı ve gösteri yürüyüşlerine müsaade edilmeyecek, katılmak üzere toplanacak guruplara anında  müdahale edilerek gerekli adli işlemler yapılacaktır.” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On