Görüşmeler Devam Ediyor

10 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
296 defa okundu.

 

thumbnail_tapuvekadastro

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan Kırşehir İçin Görüşmeler Düzenliyor

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan görüşmelere devam ediyor. Milletvekili Arslan yaptığı açıklamalarda:” T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk ÖZLÜ ile bir araya gelerek Kırşehir Organize Sanayi Bölgeleri konularını görüştük ve Sayın Bakanımız Faruk Özlü’yü Kırşehir’imize davet ettik.

Kırşehir Harita Kadastro Mühendisleri Odası Kırşehir Temsilcisi Hasan Yavuz ve Kaman Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdür Vekili Mehmet Eraslan ile T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdür Vekili Gökhan Kanal’ı ziyaret ederek, mahkeme tarafından imar uygulaması bozulan Kaman Çiftlikli Mahallesi’nin imar uygulaması konusunu görüştük.

TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu’nu ziyaret ederek Kırşehir Merkez ve ilçelerimizdeki havai hatların yeraltına alınması, kritik noktalardaki kavşakların aydınlatmalarını ve 2017 yılı yatırımlarını görüştük.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Sinan Aksu’yu ziyaret ederek, Kırşehir’de bulunan yurtlarımızın sorunlarını görüştük.” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN