Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

10 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
227 defa okundu.
Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

HALEPTE YAŞANANLAR İÇİN MEMUR-SEN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILDI (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Memur-Sen ve bağlı Sendika Temsilcileri Cuma Namazı çıkışı Halep’te yaşanan insanlık dramı sonrası hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kıldı.
Namaz sonrası yapılan basın açıklamasında Memur-Sen Başkanı Oktay Cebeci, Halep’in bir parçamız olduğunu ve Halep’in yürek yangınımız olduğunu söyledi.
Cacabey Meydanında Cuma Namazı çıkışı yapılan açıklamada konuşan Oktay Cebeci, “Halep’te insanlık ölüyor. Batı yine 3 maymunu oynuyor. İnsanlığın ve insani değerlerin katlettiği bir kent Halep. İnsanlık ise bu katliamı kanıksamış durumda dünya ülkeleri ise yaşanan katliamı bir film izliyormuş gibi izlemekteler. Halep insanlığın topyekun öldüğü bir yerdir artık.”dedi.
Geniş güvenlik önlemleri altında yapılan basın açıklaması sonrası sendika üyeleri olaysız şekilde dağıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On