GIDA, TARIM MÜDÜRLÜĞÜ’NDE BAYRAMLAŞMA YAPILDI

29 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
505 defa okundu.
GIDA, TARIM MÜDÜRLÜĞÜ’NDE BAYRAMLAŞMA YAPILDI

IMG_2498

Kırşehir Gıda, Tarım İl Müdürlüğü personelleri bayram sonrası ilk iş gününe bayramlaşarak başladı.

 

Kırşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Kurban Bayramı dönüşünde ilk iş günlerine bayramlaşarak ‘merhaba’ dedi.

İl Müdürlüğü toplantı salonunda  yapılan bayramlaşamaya İl Müdürü Kenan Şahin, İl Müdür Yardımcıları Cengiz Karabulak, Suat Veyisoğlu,  İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Ömer Kuzucu, Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdür Vekili A. Hakan Palabıyık,  Arazi Edindirme Şube Müdür Vekili Duran Seçen, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdür Vekili Ahmet Torun, Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdür Vekili Ersin Öğülmüş, Gıda ve Yem Şube Müdürü Mehmet Güzeltaş,  Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Adem Köse, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü  Ercan Taner Öner ve  İl Müdürlüğü personelleri katıldı.

Bayramlaşma öncesinden personellere yönelik kısa bir  konuşma yapan İl Müdürü Kenan Şahin, “Bizler yüzlerce mesai arkadaşımız ve binlerce çiftçi ve üreticilerimizle birlikte çalışarak Kırşehir ve Ülkemiz tarımına birlikte katkı sağlıyoruz. Birlikte yakaladığımız başarının ardında yatan kuvvet çok büyük bir aile olmamızdır. Bugün Kırşehir eti Türkiye’de marka ise bugün Kırşehir’de Hayvancılık her geçen gün daha da gelişiyor ise bu başarı çiftçilerimizle ve üreticilerimizle birlikte tüm personellerimiz ile yakaladığımız sinerjiden kaynaklanıyor. Her mevkide görev yapan personellerimizin katkılarının çok değerli olduğunu bilmelerini istiyorum. Kurban berekettir, bir adayışdır ve dayanışmadır. Bayramlar birlik ve beraberliğin insanlar arasındaki sevgi, kardeşlik, merhamet ve yardımlaşma duygularının arttığı özel günlerdir. Bayramlar Milli birlik ve beraberlik bilincinin gelişmesine katkı sağlarlar. Bu düşüncelerle tüm personelimizin ve ailelerinin Kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyor, saygılar sunuyorum. Ayrıca bayram boyunca çalışan nöbetçi Veteriner Hekim, Gıda Denetim personelleri, Güvenlik Personellerimiz ve diğer personelimize de teşekkür ederim. Hepinize çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.

Bayramların kişilere hatırlattığı manevi değerlerin önemine değinen İl  Müdürü Kenan Şahin, gelecek bayramlara huzur içerisinde ulaşma temennisi ile personellerine teşekkür etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN