GIDA DENETİMLERİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

31 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
287 defa okundu.
GIDA DENETİMLERİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

IMG-20151230-WA0001Kırşehir’de Gıda Ve Yem Şube Müdürlüğünce Denetimler Hızla Devam Ediyor

Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü denetim ekiplerince gıda güvenilirliğini sağlamaya yönelik Kırşehir’de bulunan tüm gıda işletmelerinde denetimler devam ediyor.

İl Müdürlüğünce oluşturulan denetim ekipleri yeni yıl öncesi geceleri ve gündüzleri olmak üzere;  restoranlar, büfeler, fırınlar, okul kantinleri, kafeteryalar, marketler, pastaneler, alkol satış ve tüketim yerleri vb tüm gıda satış noktalarında denetimlerine devam ediyor. Denetimlerde karşılaşılan olumsuzluklar konusunda gerekli uyarı ve yaptırımlar uygulanmaktadır.

En iyi gıda denetçisi tüketicinin kendisidir ilkesi ile vatandaşların gıda konusunda karşılaştıkları olumsuzlukları ALO 174 GIDA hattını arayarak öneri ve şikayetlerini iletmeleri durumunda gerekli iş ve işlemler İl Müdürlüğünce yerine getirilecektir.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On