GERÇEK SUÇLU YAKALANDI

28 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
230 defa okundu.
GERÇEK SUÇLU YAKALANDI

23241 Geçtiğimiz Aylarda Kaman İlçesi Tepeköy Köyü Ağaççeşme Mevkiinde İşlenen Cinayetin Gerçek Suçlusu Yakalandı

Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde bulunan Kaman İlçesi Tepeköy Köyü Ağaççeşme mevkiinde, 14 Temmuz 2016 günün saat 19.10 sıralarında O.S isimli şahıs kimliği belirsiz kişi veya kişilerce av tüfeği ile öldürülmüştü. Görgü tanıklarının ifadeleri doğrultusunda olay şüphelisi olarak tespit edilen ve firar durumunda olan T.H isimli şahıs 15 Temmuz 2016 tarihinde Jandarma ekiplerince yapılan çalışmalar sonucunda yakalanarak sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştı. Ancak Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı tarafından olayla ilgili soruşturmaya çok yönlü  bir şekilde devam edilmiş ve olay yerinde elde edilen delillerin titiz bir şekilde incelenmesi neticesinde olay şüphelisinin T.H isimli şahıs olmadığı, olayı, aynı zamanda görgü tanığı olarak ifade veren B.S isimli şahsın gerçekleştiği tespit edildi.

Şüpheli B.S sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmış, cezaevinde tutuklu bulunan T.H isimli şahıs ise serbest bırakıldı.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On