Genel Bayramlaşma yarın yapılacak

10 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
143 defa okundu.
Genel Bayramlaşma yarın yapılacak

Genel Bayramlaşma yarın yapılacak

Kırşehir Kurban Bayramı için geri sayıma başlarken Kırşehir Protokolü Kurban Bayramının ilk günü Ahi Evran Külliyesi’nde bayramlaşma töreni için hazır bulunacak.

Kırşehir Valiliği’nden edinilen bilgilere göre 11 Ağustos 2019 Pazar gününe isabet eden Kurban Bayramı münasebetiyle düzenlenecek resmi bayramlaşma programı Ahi Evran Külliyesi içerisinde bayram namazının bitimine müteakip gerçekleştirilecek. Kırşehir’de Bayram Namazı ise 06.29’de kılınacak. Kırşehir Emniyet Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi her türlü tedbiri aldı. Yarın başlayacak ve 14 Ağustos Perşembe gününe kadar devam edecek bayram tatili süresince asayiş ve genel güvenliğe ilişkin ek tedbirler alınırken, Kurban Bayramı süresince genel güvenlik ve asayiş kontrolü ile Kırşehir’in ve misafirlerinin huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirebilmeleri sağlanacak. Bütün Kırşehir halkının Kurban Bayramı’nı kutlayan Kırşehir Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, Kırşehir’de alışveriş merkezleri, pazaryerleri, çarşılar, bankalar gibi bayram tatili süresince halkın yoğun olarak bulunacağı bölgelerde kapkaç, yankesicilik ve dolandırıcılık olaylarının önlenmesi amacıyla yaya ve motorize ekip sayısı artırılarak sabit ve hareket halinde uygulama yapacaklarını açıkladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On