Gençlik ve Spor Müdürlüğüne KYK Müdürü Faruk Şahin atandı

3 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2551 defa okundu.
Gençlik ve Spor Müdürlüğüne KYK Müdürü Faruk Şahin atandı

Gençlik ve Spor Müdürlüğüne KYK Müdürü Faruk Şahin atandı

Kırşehir Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Faruk Şahin Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı’nın kararı ile Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atandı.

Uzun yıllar Kredi Yurtlar Kurumunda il müdürlüğü yapan ve öğrenciler arasında Faruk Baba’ olarak tanınan Faruk Şahin, bugünden itibaren Kırşehir’de sporun gelişmesi ve geliştirilmesi noktasında çalışmalar yürütecek.

Yaşayan Hazineler Gençlik Sohbetleri ve Bacıyan-ı Rum Kültürü çalışmaları ile Kredi ve Yurtlar Kurumu Kırşehir İl Müdürlüğü’nde birçok çalışmayı hayata geçiren ve gençlerin kalbini kazanan Faruk Şahin’e 40 Arena Gazetesi ve Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) ailesi olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Genclik ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Faruk Şahin’in Özgeçmişi;

Kırşehir’de 1965 yılında dünya ya gelmiştir. Sırasıyla Kırşehir İmam – Hatip Lisesi, Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi okullarından mezun olmuştur. İyi derece Arapça ve orta derecede İngilizce bilmektedir. 1984 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetlerinde memuriyete başlamıştır. 1992 yılına kadar bu görevine devam ettikten sonra 1992 – 1997 yılları arası Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen ve İdareci, 1997 – 2003 Yılları arası Vakıflar genel müdürlüğü Yurt müdürlüğü – Kayseri Vakıflar Şube Müdürlüğü, 2003 – 2005 yılları arası Milletvekilliği Danışmanlığı 2005 – 2016 Yılları arası yurt müdürlüğü, 2016 – 2018 yılları arası da Kredi ve Yurtlar Kurumu Kırşehir İl Müdürlüğü Yapmıştır. Bu görevlerini yerine getirirken aynı zamanda bir çok eserde yayınlamıştır. Vakıf Şehri Kırşehir, Kırşehir’de vakıf kuran Şahsiyetlerin Vakfiyelerinin Düzenlenmesi (Ahi Evran, Cacabey, Süleyman Türkman-i) gibi eserlerin yanı sıra Çınar Dergisi ve Kültürel Yazılara da imza atmıştır. Bir çok seminer ve kursa da bizzat katılan Şahin; 1984-Hizmet İçi Eğitim (Bolu), 1992-Eğitim Yöneticiliği (Kırşehir), 1998-Öğrenci Yurtları (Balıkesir), 1999-Vakıf Hizmetleri (İstanbul), 2000-Tapu Taramaları (Kayseri), 2001-Taviz Bedelleri (Kayseri), 2007-Kurum Yöneticiliği katıldığı başlıca kurslardandır. ŞAHİN son olarak Gençlik Spor Bakanlığı Personel Dairesi, Başkanlığı’nın 41218064-93.02-340 sayılı atama ve görevlendirme kararı ile Kırşehir Gençlik Spor İl Müdürü olarak atanmıştır. Evli ve 3 çocuk babası olan Faruk Şahin Halen Kırşehir de ikamet etmektir.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN-DİDEM CEYLAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On