GENÇLİK ŞÖLENİNDE KULÜPLER GÖNÜLLERİ FETH ETTİ

9 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
250 defa okundu.
GENÇLİK ŞÖLENİNDE KULÜPLER GÖNÜLLERİ FETH ETTİ

11Kırşehir Belediyesi Gençlik Merkezi (BEGEM) Tarafından Bu Yıl İkincisi Yapılan Gençlik Şöleni Kent Park Amfi’de 8 Mayıs Pazar Günü Yoğun Katılımla Gerçekleşti.

Begem bünyesinde faaliyet gösteren kulüplerin kendilerini tanıtıcı stand açtığı şölende; müzik, halk oyunları ve ritm kulüpleri de sahnede gösterilerini gerçekleştirerek katılanların büyük beğenisini topladı. Özellikle müzik ve halk dansları kulüplerinin birlikte sahne aldığı şölende kahramanlık türküleri ve ona eşlik eden halk dansları topluluğu uzun süre alkışlandı.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Begem 2. Gençlik buluşmasında yaptığı konuşmasında, “Programımıza hoş geldiniz. Bugün aynı zamanda Anneler Günü, tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Gençlik bizim için gerçekten önemli, çünkü bu ülkenin geleceği gençlerimiz. Şehrimiz artık eğitim, kültür ve sanat açısından önemli bir şehir. Böyle güzel bir şehirde, güzel gençlerimize bu imkanı sağlamakta en büyük mutluluk. Bu tarz faaliyetleri görünce çok mutlu oluyorum. Gençlerimizin yaptıkları çalışmaları burada gördükçe onlarla gurur duyuyorum. Bugün bu şölen bizim için çok anlamlı. Çünkü kent Park bizim prestijli projemiz ve Kent Park’ın bu tarz güzel etkinliklere şahit olması da bizlere gurur veriyor. Bütün gençlerimizi yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. Gençlik Merkezimizde kurslara katılan kulüplerimize, bu merkezi yaşatan gençlerimize teşekkür ediyorum. Gençlerimizin sosyal ve sanatsal faaliyetlerde bulunması meslekleri ne olursa olsun ilerleyen zamanlarda onlara çok güzel kazanımlar verecektir.  Belediye olarak biz bu mekanların yapılması kadar yaşatılmasının da önemli olduğunu her zaman belirttik. Gençlik merkezimiz gençler tarafından etkin bir şekilde kullanılması bizleri bu açıdan çok memnun ediyor.Gençlerimizi, kulüplerimizi, hocalarımızı,gençlik merkezimizin yöneticilerini hepsini tebrik ediyorum.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On