GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ EMRE ASLAN REKTÖR KARAKAYA’YI ZİYARET ETTİ

18 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
681 defa okundu.
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ EMRE ASLAN REKTÖR KARAKAYA’YI ZİYARET ETTİ

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ EMRE ASLAN REKTÖR KARAKAYA’YI ZİYARET ETTİ

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti.

Rektörlük makamında ve samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarete Ahi Evran Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mahmut Erbey de eşlik etti.

Ahi Evran Üniversitesinin bilimsel çalışmalarının yanı sıra sportif başarılarını da yakından takip ettiğini dile getiren Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, Ahi Evran Üniversitesi’nin 1. Lige çıkan Ahi Evran Üniversitesi Hentbol Takımının çıktıkları karşılaşmalarda Kırşehir’in seyirci potansiyelini nasıl çekebileceği konusunda değerlendirmelerde bulundu.

Ahi Evran Üniversitesi olarak her platformda yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirten Prof. Dr. Vatan Karakaya, Ahi Evran Üniversitesi Hentbol Takımının da maçlarda başarılı sonuçlarla döndüğünü bunun da Kırşehir için önemli bir gelişme olduğunu vurguladı. Kırşehirli vatandaşların hentbol takımına gereken ilgiyi göstermelerini isteyen Rektör Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’a teşekkür etti.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On