GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

16 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1695 defa okundu.
GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

Gençlerin; sosyal, kültürel, zihinsel, sportif ve sanatsal gelişimlerine katkıda bulunmak, kendilerini ifade edebilen bireylerin ortaya çıkmasına yardımcı olmak, milli ve manevi değerlere saygılı, görev ve sorumluluk bilinci gelişmiş ve toplumla bütünleşmiş sağlıklı nesiller yetiştirilmesini sağlamak amacıyla 15-19 Mayıs tarihleri arasında Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası etkinlikleri başladı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 15-19 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Gençlik Haftası Programlarının açılışı Cacabey Meydanındaki tören ile resmen başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü 81 il ve ilçelerde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 15-19 Mayıs tarihleri arasında Gençlik Haftası Programlarının açılışı Kırşehir Cacabey Meydanında düzenlenen tören ile başladı.

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Cacabey Gençlik Merkezi tarafından 15-19 Mayıs tarihleri arasında ki Gençlik Haftası programı Cacabey Meydanındaki tören ile resmen başladı.

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Emre ASLAN’ın Atatürk Anıtına çelenk sunması, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından 15-19 Mayıs tarihleri arasında ki Gençlik Haftası programı başladı.

Cacabey Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenk sunmasının ardından Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Emre ASLAN ve Cacabey Gençlik Merkezi ile Gençlik Liderleri Gönüllü gençler Kırşehir Valiliğinde Vali Vekili sayın Adnan KAYIK’ı ziyaret etti.

Kırşehir Valiliğinde Vali Vekili sayın Adnan KAYIK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre ASLAN ve beraberindeki heyeti Gençlik Haftası kapsamında makamında kabul etti. Ziyarette çiçek sunmayı Atletizm branşında Balkan Şampiyonu olan Kırşehir’in gururu milli sporcular Urkuş Işık ve Senem Çelik gerçekleştirdi.

Ziyarete, Cacabey Gençlik Merkezi Müdürü Halil SÜRSAVUR, Gençlik Liderleri, Milli Sporcular ve Gönüllü Gençler katıldı.

Gençlik Haftası Kırşehir’de Olduğu Gibi İlçelerde De Düzenlenen Törenlerle Başladı.

Mucur Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Mucur Kaymakamlık binası önünde gerçekleştirilen çelenk sunma töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla ile Gençlik Haftası başladı.

Günün anlam ve önemini belirten bilgilendirme konuşmasının ardından Gençlik Haftası kapsamında planlanan birtakım; sosyal, kültürel ve sportif etkinlikleri gerçekleştirmek üzere ilçe müdürlüğüne ait tesislere geçildi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kapsamında Kırşehir ilinde yürütülecek çalışmalara ilişkin olarak hazırlanan program şu şekilde;

17 Mayıs 2018 Perşembe

10.00   Gençler Arası Dart Yarışması            Kırşehir Spor Salonu

18 Mayıs 2018 Cuma

15 00   Hentbol Şenliği Aşıkpaşa Spor Salonu

19 Mayıs 2018 Cumartesi

09:30   Kortej Ve Gençlik Yürüyüşü   Askerlik Şubesi- Ankara Caddesi- Cacabey Meydanı Güzergahı 10.00 Çelenk Sunma Töreni Cacabey Meydanı 10.05        Saygı Duruşu Ve İstiklal Marşı           Cacabey Meydanı 10:10 Mehteran Gösterisi Cacabey Meydanı, 10:25 Günün Anlam Ve Önemini 8elirten Konuşma Cacabey Meydanı 10:40 Gençliğe Hitabenin Okunması Cacabey Meydanı, 10:45 Halk Oyunları Gösterisi Kırşehir Yöresi Cacabey Meydanı,

11.00   Sportif Gösteriler (boks. judo. tekvando) Cacabey Meydanı, 11:25 Spor Yarışmalarında Dereceye Giren Sporculara Ödüllerinin verilmesi Cacabey Meydanı etkinlere ve spor müsabakalarına tüm vatandaşlarımız davetlidir

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On