“Gençler, Verdikleri Emeğin Karşılığını Alacaklar”

27 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
564 defa okundu.
“Gençler, Verdikleri Emeğin Karşılığını Alacaklar”

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Metin İlhan;

“Gençler, Verdikleri Emeğin Karşılığını Alacaklar”

Kırşehir’de 36 binada 8 bin 49 Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilere başarılar diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Metin İlhan mesajında şunları kaydetti; “Öğrencilerimiz, eğitim hayatınız boyunca kapsam ve sonuçları bakımından önemli bir sınava giriyorlar. Hem bilgilerinin, hem de bilmeye yönelik diğer başka becerilerinin ölçüleceği bu sınavın öğrencilerimizde stres ve baskı yaratması anlaşılabilir bir durumdur. Ancak yine de öğrencilerimizin, bu sınavı, eğitim öğretim yolunda verdikleri emeklerin ve uğraşların nihayet karşılığını alacakları bir aşama olarak görmelerini temenni ederim. Bu husus öğrencilerimizin kariyer yolculuğunda bu ve bundan sonra girecekleri her türden sınava karşı pozitif bir tutum geliştirebilmeleri ve böylece de bilgi ve becerilerini cevap kâğıdına tam yansıtabilmeleri için oldukça önemlidir.

Unutmayın ki gireceğiniz tüm sınavlar, başarı yolunda yalnız birer basamaktır ve sınavınız nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın hiçbir sınav asla sizin değerinizi belirlemeyecektir. Uzun ve yorucu bir süreçte büyük bir azim ve özveriyle bu sınava hazırlandınız ve elinizden gelen gayreti gösterdiniz. Stresten uzak, dinlenmiş ve olumlu düşünceler içerisinde gireceğiniz bir sınavda daha başarılı olacağınızı unutmayın.  Mümkün olursa öğrencilerimizin sınava girecekleri okulları sınavdan önce görmeleri iyi olacaktır. Sınav günü sürecinizi olumsuz etkilememesi açısından da zamanı doğru değerlendirmeli, tüm tedbirlerinizi almalı ve sınava geç kalma riskini ortadan kaldırmalısınız. Şunu bilin ki her zaman yanınızda olan aileleriniz ve tüm sevenleriniz bu süreçte de yanınızda olacak ve size destek verecektir. Eğitim hayatınız boyunca gösterdiğiniz gayretin karşılığını alarak belirlediğiniz hedeflere ulaşabileceğiniz başarılı bir sınav süreci geçirmenizi diliyor, sınava katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” (Haber: Didem CEYLAN)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On