Gençler Ömer Halisdemir’i Unutmuyor

8 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
149 defa okundu.
Gençler Ömer Halisdemir’i Unutmuyor

e_57Kırşehir Gençlik Merkezi, Gençlere 15 Temmuzun Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir’i Unutturmuyor

“Şehirler ve Kültürler Yörelerimiz” projesi kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kırşehir Gençlik Merkezi olarak Akpınar, Akçakent, Boztepe ve Çiçekdağı ilçesindeki gençler ile birlikte 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir’in Niğde de bulunan kabrini ziyaret etti.

15 Temmuz gecesi Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbeci askerlerine karşı Özel Kuvvetler Komutanlığını bırakmayarak Aslanlar gibi savunan ve baş hain Semih Terziyi anlından vurarak öldüren daha sonra darbeci askerler tarafından Şehit edilen, o karanlık  gecede kahramanlık örneği sergileyen Şehit Astsubay Ömer HALİSDEMİR’in Niğde’nin Çukurkuyu beldesinde bulunan kabri ziyaret edildi.

Ziyarette gençler 15 Temmuz gecesi Kahramanca Şehit düşen Ömer Halisdemir ve Vatan savunmasında Şehit olan Askerlerimiz için Kuranı Kerim ve dualar okundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On