Gençler, Öğretmenlerini Unutmadı

28 Kasım 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
825 defa okundu.
Gençler, Öğretmenlerini Unutmadı

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezlerimiz tarafından 24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları kapsamında Kırşehir GHSİM tarafından yazılı açıklama yapıldı.

Açıklamada: “Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezlerimiz tarafından 24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları kapsamında şube müdürümüz, gençlik merkezi liderlerimiz ve gönüllü gençlerimiz ile bu kutsal mesleği idrak eden öğretmenlerimiz bu anlamlı ve özel günlerinde yalnız bırakmadık. Kırşehir Merkez İmam Hatip Ortaokulunda ve Mucur Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Mucur Şehit Polis Gökhan Ünaldı İmam Hatip Ortaokulu görev yapan öğretmenlerimizi ziyaret ederek öğretmenlerimize karanfil dağıttık. Kırşehir Merkez İmam Hatip Ortaokulu ziyaretimizde gençlik merkezi kursiyerlerimiz tarafından yapılan broşlar öğretmenlerimize hediye edildi. Ayrıca Gençlik merkezimiz tarafından 24 Kasım Öğretmenler günü anısına hazırlanan pasta kesiminin ardından bu özel günün anısına öğretmenlerimiz ile birlikte aile fotoğrafı çekinildi.” İfadeleri kullanıldı.

 

Gençlerden Anlamlı Ziyaret

Milli ve manevi değerlerimize sahip gelecek nesillerimizin yetişmesinde en büyük pay sahibi olan,  sevgi elçisi, doğruluk bekçisi ve bilgi avcısı değerli öğretmenimizin anlamlı ve özel günlerinde yalnız bırakmayan gençlik merkezi ve gönüllü gençler, Sağlık sorunları nedeni ile yaşadığı rahatsızlıktan dolayı hayatını zorluklarla devam ettirmeye çalışan, Emekli Beden Eğitimi Öğretmenlerinin evine, öğretmen adayı gönüllü gençlerle birlikte vefa ziyaretinde bulundular.

Antrenörler 24 Kasımda Öğretmenlerini Yalnız Bırakmadı

24 Kasım Öğretmenler günü kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Basketbol Antrenörü Orçin ARTUK ve Voleybol Antrenörü Fatih ÇAKIR Cacabey Ortaokulu ve Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenlerini bu güzel ve anlamı günde yanlarında olarak 24 Kasım Öğretmenler günlerini kutladı.

TURNUVA DÜZENLENDİ

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında düzenlenen “24 Kasım Öğretmenler Günü Eskirim Turnuvası” Gençlik Merkezi Spor Salonunda düzenlendi.

26 Kasım 2017 tarihinde Kayseri, Kırıkkale ve Kırşehir Eskirim takımlarından 90 sporcunun katıldığı, bir birinden heyecanlı ve çekişmeli geçen karşılaşmaların sonunda dereceye giren takımlar ve sporcular belli oldu.

Kırşehir’de Eskirimin alt yapısının kurulması ile birlikte bir çok başarılara imza atacak olan Kırşehir Eskirim takımı “24 Kasım Öğretmenler Günü Eskirim Turnuvasın’da” bu başarıyı gösterdi. Turnuvada; Minik Erkekler takım sıralamasında birinci Kırıkkale A Takımı, ikinci Kırşehir A Takımı ve üçüncülüğü ise Kırıkkale B Takımı ile Kırşehir B Takımları paylaştı.

Süper Minik Bayanlar Kılıç Takımlarında birinci Cemre KILINÇ, ikinci Defne İNAN ve üçüncülükte ise Ayşe KIRAÇ ve İnci YILDIZ yer aldı.

Minik Bayan Kılıç’ta birinci Sude BUDAK, ikinci Bengisu RÜMEYSA ve üçüncü İrem KÖSAL oldu. Minik Erkekler Kılıç’ta birinci Kaan GÜLCİCİK, ikinci Arda YILDIZ ve üçüncü Servet ÖZCAN oldu.

Başöğretmenlik Satranç Turnuvası Tamamlandı.

25-26 Kasım 2017 tarihlerinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Aşıkpaşa Spor Salonunda düzenlenen Başöğretmenlik Satranç Turnuvası’na 120 ye yakın  sporcu katılım sağladı.

Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler kategorisinde yapılan müsabakaların sonunda Minikler kategorisinde birinci Ahmet Tuğşad ÖZ, ikinci Eymen Ramazan GÖKLER ve üçüncü Musa EKİCİ; Küçükler kategorisinde birinci  Furkan KAYA, ikinci Huzeyfe Emre BÖGE ve üçüncü Eren BAYRAK;

Yıldızlar kategorisinde birinci Ataberk HALİS, ikinci Osman CANLIER ve üçüncü Mürsel ÖZ; Gençler kategorisinde birinci Furkan CANER, ikinci Onur FİDAN ve üçüncü Yeşim KÖKSAL olurken; Genel Kategorisinde ise birinci Mehmet BULUT, ikinci Barış KOLUKIRIK ve üçüncü Hasan ÇOBAN oldu.

Müsabakaların sonunda dereceye giren takımlara ve sporculara kupa ile madalyaları verildi.

HABER: ASLIHAN BUYUK

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On