GENÇLER BİR KEZ DAHA BİR ARAYA GELDİ

7 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
420 defa okundu.
GENÇLER BİR KEZ DAHA BİR ARAYA GELDİ

4 (1)

Kırşehir Belediyesi’nin  organize ettiği 2. Gençlik Buluşması 5 Aralık Cumartesi Günü Belediye Gençlik Merkezi’nde gerçekleşti.

Buluşmada çok sayıda öğrenci ve genç bir araya gelerek çok güzel vakit geçirdiler. Gerçekleşen organizasyonların Kırşehir’in geleceğine yön vereceğini ve verimli gençlerin yetişmesine adına önemli aktiviteler olduğunu dile getiren  Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Belediyemiz  bünyesinde oluşturulan etkinlikler ve gönül sohbetleri ile tarihe yolculuğun sağlandığını BEGEM ikinci gençlik buluşması ile de yapılan kurslar ve kurslar sonrasında oluşan becerinin görülmesinin aileler ve bizim için çok  önemli olduğunu söyledi. Açtığımız kurslara katılım gösteren ve kulüplerin üyeleri olan gençlerimizin eserlerini sergilediklerini görmek bizleri mutlu ediyor. Gençlerimizin günlerini sokaklarda değerlendirmeleri yerine BEGEM’i tercihlerinin ne kadar önemli olduğunu kurs sonrası sergiledikleri eserlerle hepimiz görüyoruz. Bazen onların yaptıkları çalışmalara bizlerde ortak oluyor ve genel manada daha büyük eserlerin ortaya çıkmasına kaktı sunuyoruz. “dedi.

Gençlik buluşmasında kulüp tanıtımları, halk oyunları gösterileri, şiir dinletileri, bilgi yarışmaları ve yazarlarla imza etkinlikleri yer aldı. Buluşmada gençler ve aileleri güzel vakit geçirdiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN