Gençler Begem’de 3.Kez Bir Araya Geldi

12 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
254 defa okundu.
Gençler Begem’de 3.Kez Bir Araya Geldi

thumbnail_10-12-2016-begem-3-genclik-bulusmasi-17Kırşehir Belediyesinin Organize Ettiği 3. Gençlik Buluşması Belediye Gençlik Merkezi’nde Gerçekleşti.

Buluşmada çok sayıda öğrenci ve genç bir araya gelerek çok güzel vakit geçirdi. Gerçekleşen organizasyonların Kırşehir’in geleceğine yön vereceğini ve verimli gençlerin yetişmesine adına önemli aktiviteler olduğunu dile getiren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci:” Belediye Genlik merkezimizin 3. Gençlik Buluşması hepiniz hoş geldiniz BEGEM 3. Yılın a girdi üç yıldır Şehrimizdeki gençlerimize lise gençlerimize hem de üniversite gençliğimize burada çok güzel bir hizmet veriyor. Burayı yapmaktaki amacımız gençlerimize güzel hizmetler vermesiydi çünkü gençliğinizi doğru yönde onların kendini geliştirebileceği ortamlar hazırlamazsanız o zaman aslında şehrinizin geleceği de parlak olmaz. Ben de hem kent parkın içerisindeki gençlik merkezini yapan bir belediye başkanınız olarak buraların yaşadığını görmekten bir haz alıyor ve mutlu oluyorum. Her zaman söylüyorum kuru binaların hiçbir faydası olmaz. Eğer içerisinde hayat varsa burası yaşıyorsa kültür ve sanat konusunda sizlere katkı sağlıyorsa buranın bir değeri var. Begemde çalışan idareci arkadaşlarıma , öğretmenlerimize personelimize teşekkür ediyorum. Sonuçta bizim amacımız burada güven içerisinde gelebileceğiniz kendinizi geliştirebileceğiniz sosyalleşmenize katkı sağlayacak, kişisel gelişmenize katkı sağlayacak kursları açmak. Senede iki defa da etkinlik yapıyoruz. Birisi gençlik buluşması diğeri de gençlik şölenini de inşallah Martta yapacağız. Bugün Gençlik buluşmasını gerçekleştiriyoruz. Çok farklı çok güzel etkinlikler var. Müzik, Piyano dinletileri var. Resim kurslarımız, Ebruli kurslarımız var. Yarışmalar , İmza ve Söyleşi günü var. Sizi inşallah bugün burada çok güzel anılarla ayrılacağınıza inancımız tam. Gençlik Merkezimiz bu sene Mart ayında yapılan etkinlikte Türkiye nin en güzel gençlik merkezi seçildi. Bu da bizim için ayrı bir gurur. Bundan dolayı emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Gençlik Merkezimiz şuan da 5.000 üyeye ulaştı. Kulüplerimiz, Kurslarımız var. Bunlar sertifikalı eğitim veren kurslardır. Bundan sonra da ücretsiz bir şekilde vermeye devam edeceğiz. Sizlerden ricamız üye olmayan arkadaşlarımızı da buraya üye yapmanız. Teşvik etmeniz burası faydalı bir yer kesinlikle. İnşallah daha faydalı etkinliklerde buluşmayı diliyorum.” dedi.

Gençlik buluşmasında Müzik dinletisi, Kokteyl,Tiyatro, Ebru ve Kallgrafi,Sergi,Resim, halk oyunları gösterileri, ve Bilal Sami Gökdemir imza etkinlikleri , Ödüllü Karaoke Yarışması yer aldı. Buluşmada gençler ve aileleri güzel vakit geçirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On