Gençler 3. Kez BEGEM’de Buluşuyor

8 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
278 defa okundu.

thumbnail_3-genclik-bulusmasi-raket-ml

Kırşehir Belediyesi Begem 3. Gençlik Buluşması 10 Aralık Cumartesi Günü Kent Park İçinde Bulunan Gençlik Merkezi’nde Saat 16.00’da Gerçekleşecek.

10 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek olan buluşmada Gençlik Merkezi bünyesinde olan kulüpler kulüp tanıtımları, şiir dinletileri, bilgi yarışması ve yazarlarla imza etkinlikleri yer alacak.

Bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz gençlik buluşmasında bütün gençleri buluşmamızı davet ediyorum diye konuşan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “ Begem bizim için çok önemli. Belediye Gençlik Merkezimiz yaklaşık 3 yıldır faaliyettedir. Buradaki amacımız 15-25 yaş arası gençlerimize açtığımız kurslarla onların kişisel gelişimine destek vererek onların her anlamda sosyal olmasını sağlamak. Kütüphanesinin aktif olduğu; satranç, masa tenisi, langırt, bilardo gibi sportif aktivitelerin olduğu çok güzel bir mekân yaptık. Bu mekânımız gençlerin yanlış ortamlarda bulunmasını engelleyerek daha da sosyalleşmesini sağlıyor.

Hep söylediğim gibi insanlar şehirleri imar eder, şehirlerde insanları imar eder. Begem de gençliğimizi imar ediyor. On beşin üstünde farklı kursumuz var. Kurslarımızın yanı sıra kulüplerimiz var. Bu kulüpler de sürekli faaliyet içerisindeler. Kulüplere üye olan gençlerimiz o alanda farklı etkinlikler düzenliyor. Ayrıca gençlerimiz Begem’e üye olabiliyorlar. Begem üyeliğinin bir ayrıcalığı var. Begem’e üye olan gençlerimiz Kırşehir Belediyesinin tüm işletmelerinden % 25 indirimli faydalanıyor. Ayrıca otobüs firmaları, giyim firmaları, cafeler, restoranlarla da anlaşmalarımız da var. Bu firmalar Begem üyelerine özel indirim uyguluyor. Gençlerimizi geleceğe nasıl daha iyi hazırlayabiliriz düşüncesiyle hareket ederek yaptığımız bu merkezimiz çok sayıda gencimize hitap ediyor ve bu da bizleri bir hayli mutlu ediyor. Begem 3. Gençlik buluşmasına bütün gençleri davet ediyorum”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN