Genç Yaşta Kendi İşinin Sahibi Oldu

30 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
712 defa okundu.
Genç Yaşta Kendi İşinin Sahibi Oldu

Üniversite Okudu Ama Bir Çok Öğrenci Gibi Okuduğu Bölümden Meslek Sahibi Olamayacağını Düşününce Genç Yaşta Kendi İşinin Patronu Oldu

Kırşehir’de okuduğu Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümünü yarıda bırakan ve Genç yaşta kendi işinin patronu olan 1990 doğumlu Raşit Zengin, okuduğu bölümle ilgili sıkıntı yaşayacağını düşündüğü için kendi işini kurmayı amaçladığını belirtti.

Lise yıllarımdan bugüne kadar hep kendi işimin patronu olma gibi bir düşüncem vardı diyen Zengin; “2011 yılında İnşaat Teknikerliğini kazandım. Sonrasında tekrar Üniversite sınavına girerek Radyo ve Televizyon Programcılığı 2. Öğretimi kazandım. Aynı zamanda bir giyim mağazasında 2 yıla yakın part time olarak çalıştım. Sonrasında yoğunluk ve yorgunluk sonucunda işten ayrılıp bir telefon bayiinde işe başladım. Kendi işimin patronu olma hayaliyle iş fikirlerine bakarken kurumsal olarak Ekomini marketin ismini satın alıp kendi işimi kurdum. Okuduğum bölümler ile alakalı olarak işimi yapmak isterdim ancak bölümüme devam etsem günümüz şartlarında sıkıntı çekeceğimi bildiğim için böyle bir işe kalkıştım. Lise bittiğinden bugüne kadar kendi işimi kurma gibi bir düşüncem ve hayalim hep vardı, ancak sermaye oluşturabilmem için biraz beklemem gerekiyordu ve bugüne nasipmiş. Çok şükür işlerimde şuan için iyi gidiyor. Allah’ım herkesin işini gücünü rast getirsin” diye konuştu.

Zengin, konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Okuduğum bölümle ilgili de şunu söyleyebilirim ki öğrenim gördüm ancak hem çalışıp hem okumak zor oldu benim için, dolayısıyla genel olarak okulla bağım kopuktu. Mezun olmak marifet değil, asıl marifet işi bilmek diye düşünüyorum. Okulda çok şey öğrenemedim üzerine çok düşünemedim bu yüzden işi profesyonellere bıraktım. Kendi halimde kendi işim de yani böyle daha mutluyum. Kırşehir’in değerli halkına, Kent Park çıkışında hizmet vermekten de çok mutluyum” dedi.

HABER: ASLIHAN BUYRUK

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On