Genç Ofis’te bir araya geldiler

18 Ekim 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
69 defa okundu.
Genç Ofis’te bir araya geldiler

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Küçük ve daire başkanları 15 Ekim Cuma günü Kırşehir Ahi Evran Kampüsü içerinde bulunan Genç Ofisi ziyaret etti.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Küçük ve daire başkanları Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi içerisinde bulunan Genç Ofisi ziyaret ederek gençlik liderleri, ilgili birim yetkilileri ve öğrencilerle bir araya geldiler.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Küçük ve daire başkanları 15 Ekim Cuma günü Kırşehir Ahi Evran Kampüsü içerinde bulunan Genç Ofisi ziyaret etti. Genel Sekreter Küçük ve daire başkanları Genç Ofis’te gençlik liderleri, ilgili birim yetkilileri ve öğrencilerle görüştüler.

Gerçekleştirdiği ziyaret hakkında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Küçük, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile yürüttüğümüz ortak çalışmalarımız çerçevesinde Bağbaşı Kampüsümüzde açılan Genç Ofis’imizde Gençlik liderlerimiz, ilgili birim yetkililerimiz ve öğrenci kardeşlerimizle bir araya geldik. Öğrencilerimizin boş zamanlarını geçirebilecekleri, çeşitli zihinsel ve sportif oyunlar oynayabilecekleri, güzel dostluklar kurabilecekleri, bakanlığımız himayesinde üniversitemiz öğrenci topluluklarıyla birlikte sistemli faaliyetler yapabilecekleri böyle sıcak bir ortamı oluşturan İl Müdürlüğümüz ve Üniversitemiz Personeline sonsuz teşekkürler.

Kampüsümüz ve şehrimiz öğrencilerimizin gelmesiyle yeniden hayat buldu çok şükür” dedi.

Kırşehir Gençlik Merkezleri de “Ahi Evran Üniversitesi Genel Sekreteri Mehmet Zeki KÜÇÜK ve Daire Başkanları Genç Ofise ziyaret gerçekleştirdi. Bu güzel ziyaret için kendilerine teşekkür ederiz” dediler. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On