GENÇ GİRİŞİMCİLER ÇOCUKLARLA BULUŞTU

7 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
413 defa okundu.
GENÇ GİRİŞİMCİLER ÇOCUKLARLA BULUŞTU

12800244_947434231977937_5001068915276245602_n

Kırşehir Ticaret Borsası İl Genç Girişimciler Kurulundan Fatma Bacı Sevgi Evleri Çocuk Yuvasında Çocuklarla Buluştu

Kırşehir Ticaret Borsası Kırşehir Genç Girişimciler Kurulu yönetimi geçen günlerde Kırşehir Valiliğine bağlı Fatma Bacı Sevgi Evleri Çocuk yuvasını ziyaret etti. Ziyarette Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Murat Badem, Yönetim kurulu Üyeleri, Mehmet Saçak, Duran Aslan, Soner Bahadır, Gökhan Aslan, Yiğit Badem, Emre Selçuk, Yasin Ergül, Ümitcan Aslan katıldı.

Ziyaret sırasında Genç girişimciler kendi aralarında topladıkları parayla çocuklara çeşitli hediyeler alırken buradaki çocuklar ile eğlenceli bir zaman geçirme imkânı buldu.

Öte yandan daha önce yapılan görüşmeler neticesinde buradaki çocukların televizyonlarının olmadığını fark eden Genç Girişimciler yine kendi aralarında topladığı para ile bir adet LCD televizyon alarak çocuklara hediye etti.

Görüşme ile ilgili olarak açıklamada bulunan Kırşehir Genç Girişimciler Kurulu başkanı Murat Badem “ Sevgi evlerindeki çocuklarımızla kucaklaştık, oyunlar oynadık, sevgilerimizi paylaştık , genç arkadaşlarımızla bu ziyaretten ziyadesi ile memnun kaldık. Burada kalan çocuklar hepimizin çocukları, onlar kimsesiz değiller bizler ve bütün Kırşehir’ imiz onlarla birliktedirler. Bu anlamda çocuklarımıza yapmış olduğumuz bu ziyaret çok faydalı oldu. Bundan sonra da bu tür ziyaretleri sık sık yapacağız.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On