Genç Çiftçi Projesinde Keçi Dağıtıldı

1 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
204 defa okundu.
Genç Çiftçi Projesinde Keçi Dağıtıldı

kapak-3Genç Çiftçi Projesi  Kapsamında  1 Çiftçiye, 40 Adet Keçi Dağıtımı Yapıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Kırsal Kalkınma yatırımları Genç Çiftçilerin Desteklenmesi Projesi kapsamında 30 bin TL hibe desteğiyle  Kırşehir’in Çiçekdağı İlçesinde Hacıoğlu Köyünden bir çiftçiye  40 keçi  verildi.

Genç Çiftçi  Projesine  başvuruda bulunan  Kırşehir’in Çiçekdağı İlçesi Hacıoğlu Köyünden çiftçi Neslihan Kılıç’a süt ve peynir yapmak amacıyla  38 keçi ve 2 teke  teslim edildi.

18-41 yaş arası “ Genç Çiftçi Projesi”  kapsamında Kırşehiri’in Çiçekdağı İlçesindeki 1 çiftçiye 40 adet keçi dağıtıklarını belirten Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Şahin; “  Bakanlığımızın, genç çiftçi hibe destekli projesi kapsamında kıl keçisi projesine başvuranlarından ilkinin teslimatını yaptık. Çiçekdağı  İlçemizdeki  1 çiftçimize 40 adet kıl keçisi verdik. Bakanlığımız bu proje ile genç istihdamını artırmak, bölgeden göçü engellemek, var olan gelirlerine ek gelir sağlamak amacıyla bu tür projeleri uygulamaktadır. Bu üç yıllık bir projedir. 2016 yılında bunun uygulamasını yapıyoruz. 2017 ve 2018 yılında da bu proje devam edecektir. Bu projelerle bölgeye ekonomik gelir sağlanacaktır.” diye konuştu. Projeyi hak kazanan çiftçilerden Neslihan Kılıç, sevincini ” Allah Devletimize çok versin. Bu keçileri çoğaltıp, süt ve peynirlerini satarak geçimimizi sağlayacağız. Kimseye muhtaç olmadan çalışarak kendi işimizi kendimiz göreceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On