GELENEKSEL EL SANATLARIMIZA YENİ MEKÂN

4 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
352 defa okundu.
GELENEKSEL EL SANATLARIMIZA YENİ MEKÂN

3 (12)Ahi Külliyesinin Olduğu Alanda Yapılan Gelenekli El Sanatları Merkezi Hat Ve Tezhip Kurslarıyla, İlgi Görmeye Devam Ediyor

Kırşehir Belediyesi tarafından Ahi Külliyesinin olduğu alanda yapılan Gelenekli El Sanatları Merkezi hat ve tezhip kurslarıyla, kursiyerler tarafından ilgi görmeye devam ettiği bildirildi.

Tarihte önemli bir yer tutan hat ve tezhip sanatları kursları daha önceden Kırşehir belediyesine bağlı Aile Yaşam Merkezinde devam etmekte olduğu belirlendi. Şimdi kurslar Ahi Külliyesi alanında açılan Gelenekli El Sanatları Merkezinde devam ettiği öğrenildi.

Aile Yaşam Merkezi açıldığı günden bu güne farklı branşlarda yapılan kurslarla hem hanımların hem de çocuk ve gençlerin ilgisini çekerek yoğun talep görmüştür diye kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Aile Yaşam Merkezimiz 2012 yılında açılmış kurslarıyla Kırşehir’de bir çığır açmıştır. Hat ve tezhip sanatları kurslarımızda bayanlarımız tarafından yoğun ilgi gören bir kurstur. Hat ve tezhip sanatının yaşatılması ve Ahi Külliyesi projemizin de sürekli olarak hareketliliğinin sağlanması için Gelenekli El Sanatları Merkezimizi Külliye içinde yaptık. Hat ve tezhip kurslarımız artık burada yapılmaktadır.

Kurslarımız hem kış döneminde hem de yaz döneminde devam ediyor. Hanımlarımızın bu geleneksel olan sanat dallarını icra etmeleri hem kendi kişisel gelişimlerine katkı sağlarken hem de bu sanat dallarının tekrar gün yüzüne çıkıp değerinin anlaşılması sağlanıyor. Bütün hanımlarımızı bu kurslara bekliyorum.” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On