Gelen Çağrıya Büyük Destek

7 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
345 defa okundu.

 

 

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN, "DOLARINIZI BOZDURUN" ÇAĞRISI ÜZERİNE KIRŞEHİRLİLER DÖVİZ BÜROLARINA AKIN ETTİ. 1 HAFTADA DÖVİZ BÜROLARINDA, YAPILAN ÇAĞRI ÜZERİNE 1 MİLYON 800 BİN LİRALIK DOLAR, 1 MİLYON 200 BİN LİRALIKTA EURO TÜRK LİRASINA ÇEVRİLDİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “dolarınızı bozdurun” çağrısı üzerine Kırşehirliler döviz bürolarına akın etti. 1 haftada döviz bürolarında, yapılan çağrı üzerine 1 milyon 800 bin liralık dolar, 1 milyon 200 bin liralıkta Euro Türk Lirasına çevrildi.
Cumhurbaşkanı tarafından yapılan çağrıya Kırşehir Sağlık-Sen ve Memur-Sen üyeleri de dolarlarını bozdurarak destek sundu. Türk lirası ile birlikte objektiflere poz veren sendika temsilcileri adına konuşan Sağlık-Sen Başkanı Necati Yılmaz, Cumhurbaşkanın daveti üzerine dolarlarını bozdurduklarını ve Cumhurbaşkanın daima yanında olduklarını söyledi.
Kurtuluş Savaşında atalarımızın çarıklarını satarak savaştığını anlatan Sendika Temsilcisi Necati Yılmaz, “Kadın Kollarımızla birlikte elimizde bulunan dolarları bozdurarak desteğimizi açıklıyoruz. Kırşehir halkını ve kamu çalışanlarını da dolarlarını bozdurmaya davet ediyoruz. Allah’ın izni ile Cumhurbaşkanımız yalnız değildir. Her zaman yanındaydık, bundan sonra da yanında olmaya devam edeceğiz. Hainler Türk milletine asla diz çöktüremedi. Kurtuluş Savaşında bizim atalarımız aç-susuz kaldı ayağındaki çarığını satıp yedi ama bu vatanı bizlere emanet etti. Herkes müsterih olsun bizlerde vatanımızı çocuklarımıza hediye edeceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN