GELECEĞİN SİYASETÇİLERİNİ TBMM’DE AĞIRLADI

14 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
242 defa okundu.
GELECEĞİN SİYASETÇİLERİNİ TBMM’DE AĞIRLADI

kirsehir-1-salih-cetinkaya1Kırşehir Süleyman Türkmani İlköğretim Okulu 4. Sınıf Olan  Bir Gurup Öğrenci TBMM’yi Ziyaret Etti

Kırşehir Süleyman Türkmani ilköğretim okulu 4. sınıf öğrencilerinden oluşan bir gurup öğrenci TBMM’yi ziyaret etti. Bunun üzerine Kırşehir milletvekili Salih Çetinkaya açıklama yaptı. Çetinkaya yaptığı açıklamada;” Kırşehir Süleyman Türkmani ilköğretim okulu 4. sınıf öğrencilerinden oluşan bir gurup öğrenci TBMM de misafirimizdi.
Okulumuz sosyal faaliyetleri kapsamında Ankara’da Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyarete gelen öğrencilerimiz ile bir araya geldik.
Öğrencilerimizin değişik konulardaki sorularını cevaplandırarak onları TBMM’de görmekten büyük bir mutluluk duyduğumu belirttim. Burasının Millet iradesinin temsil edildiği mekan olduğunu Millet adına kanunların yapıldığı, kararların alındığı yer olduğunu söyledim. Gelecekte istedikleri güzel mesleklere sahip olacaklarını belki de aralarından çıkacak olan kardeşlerimiz geleceğin siyasetçileri canlarımız Kırşehir’i vede Türkiye’yi Milletvekili olarak bizlerin yerine temsil edeceklerini ilettim.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On