“Geçmişin Borçlarını Ödemek İçin Satıyoruz”

11 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
58 defa okundu.
“Geçmişin Borçlarını Ödemek İçin Satıyoruz”

Yerel seçimlerin ardından bir yıl geçti. Kırşehir Belediyesi, önceki dönemlerden kalan borçlarını ödeyebilmek için yapılan toplantıda bazı taşınmazlarını, ihale yolu ile satma kararı aldı. 500 milyon civarında olan borçtan dolayı Selahattin Ekicioğlu, projelerine hayata geçirmedi. AKP’den CHP’ye geçen Kırşehir belediyesi AKP Hükümeti tarafından destek alamadığı için ihale yolu ile taşınmazları satma mecburiyetinde kaldı.  

Mülkiyeti Kırşehir Belediyesine ait merkez Yenice, Aşıkpaşa ve Kındam Mahallelerinden bulunan 86 adet arsa vasıflı taşınmazlar 2886 sayılı devlet kanunun 45. Maddesi gereğince açık teklif usulü ile satışı yapılacaktır.

Taşınmazlardan 35 adet arsanın ihalesi 18.03.2020 Çarşamba Günü, taşınmazlardan 51 Arsanın ihalesi 25.03.2020 saat 14.00’de tarihlerinde Neşet Ertaş Kültür merkezi zemin katındaki Belediye Meclis toplantı salonunda toplanacak olan Belediye encümeni ihale komisyonu huzurunda yapılacaktır.

Toplam arsa muhammen bedelin %3’ü geçici teminat olarak alınacaktır.

İhale ve şart name hakkındaki geniş bilgi mesai saatleri içerisinde Kuşdili Mahallesi Prof. DR. M. Ali Altın Bul. No:1’deki Belediye Hizmet Binasının 1. Katında bulunan Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde görülebilecektir.

Meclisi toplantısında konuşulan, atıl durumdaki taşınmazların satılarak, belediyenin borçların bir kısmının kapatılacağını söylendi. Alınan meclis kararlarının ardından Kırşehir Belediyesi; arsaların ihale ilanları yayınlamaya başladı.

40 Arena Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On