Geçmiş Olsun Şükrü Başkan

19 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
85 defa okundu.
Geçmiş Olsun Şükrü Başkan

Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut’un kardiyoloji kontrolü sonrasında doktorları tarafından bir operasyon geçirilmesine karar verildi. Operasyon geçiren Başkan Turgut, taburcu oldu ve tedavisine evden devam edilecek.
Rahatsızlığıyla ilgili Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut, sosyal medya aracılığıyla şu paylaşımı yaptı:
“Sevgili dostlarım merhaba. Rutin kardiyoloji kontrolüm sonrası gerekli görülen lüzum üzerine bir kalp operasyonu geçirdim ve bir süredir hastanedeydim.
Şu an sağlık durumum oldukça iyi, bugün taburcu oldum. Doktorlarım Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Sayın Prof. Dr. Uğursay Kızıltepe’ye, Kardiyoloji Uzmanı Sayın Dr. Özkan Vural’a ve ekiplerindeki tüm değerli doktor ve sağlık çalışanlarına minnettarım, kendilerine çok teşekkür ediyorum.
Bu süreçte varlığını hissettiren, arayıp soran ve dualarını esirgemeyen siz değerli dostlarıma, il ve ilçe idari amirlerimize, Cumhuriyet Halk Partisi Yönetimine, Milletvekillerimize, parti il ve ilçe başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize ve belediye çalışanlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.
İyileşme sürecim bir süre daha evden devam edecek. Daha güzel günlerde görüşmek dileğiyle.”(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On