GEÇİM YÜKÜ 12 YAŞINDA Kİ ÇOCUĞUN SIRTINDA

16 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
455 defa okundu.
GEÇİM YÜKÜ 12 YAŞINDA Kİ ÇOCUĞUN SIRTINDA

Irak’tan Ailesiyle Birlikte İlimize Gelen 12 Yaşında ki Yusuf Erkan, Pazar Yerinde Alışveriş Yapan Vatandaşların Poşetlerini Taşıyarak, Annesine ve Kardeşlerine Bakıyor

GEÇİM YÜKÜ 12 YAŞINDA Kİ ÇOCUĞUN SIRTINDA

Sabahın ilk ışıklarıyla yola çıkan 12 yaşında ki Yusuf Erkan, Pazar yerinin açık olduğu zaman vatandaşların poşetlerini taşıyor.Arta kalan zamanlar da ise şehrin dört bir yanını adım adım gezdiği caddelerde ki çöp konteynırlarında bulduğu kartonları toplayıp, kilosunu 50 kuruşa satarak elde ettiği kazançla evin ihtiyaçlarını alan 12 yaşındaki  Yusuf’un işte bizlere anlattıkları:

 

“POLİS ABİLERİM BİZİ OKULA YAZDIRDI”

“Irak’tan geldim. 2 ay oldu buraya geleli. 4 kardeşim var. Annemle birlikte yaşıyoruz. Babam ben küçükken ölmüş. Ben hatırlamıyorum. Annem de evde kardeşlerime bakıyor. 15 yaşında ki kardeşim ile birlikte çalışıyoruz. Kardeşlerimin biri 6 biri de 7 yaşında. 15 yaşında olan Kardeşim de çay Ocağında çalışıyor. Dün kardeşim ile birlikte karton topladık 25 lira aldık. Okula gitmiyoruz ama polis abilerim geldi bizi okula yazdırdı, artık okula gideceğiz. Irak’ta da zaten okula gidiyordum, buraya gelince bırakmıştım ama Polis Abilerim sağ olsun, artık okula gideceğiz”

“KAZANDIĞIMIZ PARAYLA EVE PİRİNÇ, BULGUR, ÇAY ALIYORUZ”

“Ben bazen karton topluyorum, Pazar yerinin açık olduğu zaman da el arabası ile birlikte pazardan alışveriş yapan abilerimin ablalarımın poşetlerini gidecekleri yere kadar götürüyorum, para kazanıyorum. Kazandığım parayla da eve pirinç, Bulgur, Şeker alıyoruz. Eve giderken evde ne ihtiyaç varsa götürüyoruz. Pazardan ben giderken bazen meyve sebze alıp götürüyorum. Bu şekilde evin ihtiyaçlarını kazandığımız parayla karşılıyoruz”

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On