“Geçen Yıllara Oranla İlgi Her Geçen Gün Azalıyor”

6 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
62 defa okundu.
“Geçen Yıllara Oranla İlgi Her Geçen Gün Azalıyor”

Bir dönem 2019 yılının başında kredi faizlerinin yüksek olması nedeniyle esnafların zor geçirdi. Düşen faizlerle birlikte esnaf rahat bir nefes aldı. 2020 yılından umutlu olduklarını umutlu olduklarını söylen tuhafiyeciler Gazetemize açıklamalarda bulundu. “Örgü her geçen gün değerini kaybediyor. Toptan, ucuz ve kalitesiz giyimin yaygınlaşması bu sektörü olumsuz etkiledi” dedi. Kırşehir’de hizmet veren tuhafiye esnafı, el emeği göz nuru örgülere ilgilerin azaldığını anlattı.

Hazırlara taleplerin giderek arttığını birkaç yıla kadar örgünün tamamen değerini kaybedeceğini belirten tuhafiyeci esnafı, “Geçen yıllara oranla işlerde büyük oranda düşüş yaşanıyor. Özellikle hazırlara talep arttı. Geçmiş yıllarda örgüyü öncelikle durumu iyi olmayan vatandaşlar kendi imkânları ile örgü örüp giyim ihtiyacını karşılıyordu. Şimdi yüksek kesimler örgülere ilgi gösteriyor. Markalı örgü modellerini çıkarıp çocuklarına birebir o modeli örmeyi tercih eden insanlar var. Ama ne yazık ki el emeği göz nuru örgülere geçen yıllara oranla ilgi her geçen gün azalıyor.  Şuan kış mevsimindeyiz vatandaş fazla ilgi göstermiyor. Yaz sezonunun gelmesini bekliyoruz düğünler olur gurbetçiler gelir o zaman işlerimiz açılır diye umut ediyoruz. ” diye konuştu.

Haber Nurten Ceylan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On