GDAB’den, İç Anadolu Bölgesine Onlarca Kamyon Saman Gönderiliyor

23 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
547 defa okundu.
GDAB’den, İç Anadolu Bölgesine Onlarca Kamyon Saman Gönderiliyor


Güney Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Batman İli ovasından, İlimizin içinde bulunduğu İç Anadolu bölgesine saman gönderiliyor.

GDAB’den, İç Anadolu Bölgesine Onlarca Kamyon Saman Gönderiliyor

Yaz aylarında ucuz fiyattan hububat bulan ilimiz üreticileri ve İç Anadolu bölgesinde yer alan üreticiler Güney Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Batman Ovasından onlarca kamyon saman getiriyor. Hayvancılıkta marka şehir olan ilimiz, besiciler tarafından fiyatın ucuz bulunmasıyla, Daha ucuza mal etmek isteyen büyükbaş hayvan besicileri Samanı stokluyor.

BESİCİLER UCUZA MAL ETMEK İÇİN SAMAN STOKLUYOR

Son günlerde daha çok İç Anadolu bölgesinden onlarca kamyon saman getiriyoruz diyen İlimiz besicileri, “Yaz mevsiminde daha çok saman stoku yapıyoruz. Kış mevsiminde şimdiki fiyatlar samanın tonunu ikiye katlayacak. O nedenle bizde ucuz bulmuşken stok yapalım dedik. Biliyorsunuz ki Kırşehir denilince akla Ette marka şehir olması geliyor. İlimizde bulunan Nüfusun yarısından fazlası geçimini Hayvancılıktan sağlıyor. O nedenle Hayvanlarımıza yedirdiğimiz yemleri ucuz bulduğumuz da stok yapmayı tercih ediyoruz” dediler.  

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On