GAZETEMİZ 2 YAŞINDA

30 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
355 defa okundu.
GAZETEMİZ 2 YAŞINDA

gazete 1 Temmuz 2014 Yılında Yayın Hayatına Başlayan 40 Arena Gazetesi, Şimdi 2’nci Yılına Girmenin Gururunu Yaşıyor, Yeni Yaşını Kutluyor.

Sait Yanık’ın sahibi olduğu, 40 Arena Gazetesi, ilkeli, tarafsız, doğru ve hızlı habercilik anlayışı içinde bağımsız gazeteciliğin en iyi örneklerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlediği ifade edildi. Yanık, açıklamasında,”Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana aynı çizgide ve kararlılıkla ilerleyen, objektif bakış acısıyla yerel basında kamu görevi gören 40 Arena Gazetesi, yayın hayatının bundan sonraki döneminde de aynı kararlılıkla, bunu sürdürmeye devam edecek. Yolumuza taş koymaya çalışanların tuzağına düşmeden yolumuza devam edip sizleri taraf tutmadan bilgilendireceğiz.

Yazı İşleri Müdürümüz ve personelimizle birliktelik sağlayıp her gün mizanpaj konusunda ve haberlerin doğruluğuyla karşınıza çıktık. İlerlememizi istemeyenlere rağmen bizi takip edenlerin gözdesi olduk. Arkamızda Kırşehir halkı vardı.

İlk sayımızda olduğu gibi ilk günkü istekle, heyecanla ve aşkla gazetemizi çıkarmaya devam ediyoruz. Çok zorlu zamanlar geçirsek de yılmadan yolumuza devam ettik. Bugünlere kolay gelinmedi. 40 Arena Gazetesi vatanın bölünmez bütünlüğüne, bayrağına, hukuk devletine, Cumhuriyete Atatürk’ün  laik hukuk ilkelerine taviz vermeden gazetemizi çıkardık ve çıkarmaya devam edeceğiz.

Terörizme ve teröristlerin karşısında olup dimdik ülkemizin güvenliği için dimdik ayakta olacağız. Ülkemizde ve Kırşehir’de paralel yapı içerisinde olanları ve devleti soymaya çalışanların karşısında olup, adalete hesap vermelerini sağlamak için var gücümüzle çalışacağız. PKK, Daeş, Işid gibi terör örgütlerine yardım ve yataklık edenleri deşifre edip ülkemizin milli birliğini korumak için sonuna kadar savaşacağız. İlimizde haksızlığı, hukuksuzluğu, adam kayırmacılığını engellemek için sonuna kadar savaşacağız. Adalete olan güvenimizi, sonuna kadar birlik olacağımızı göstereceğiz. ” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On