GAZETECİLERİN EN BÜYÜĞÜ

20 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
536 defa okundu.
GAZETECİLERİN EN BÜYÜĞÜ

saİt-bey-700x935(1)

Kırşehir Radyocular, Gazeteciler, Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Sait Yanık Türkiye Gazeteciler Federasyonu üyeliğine seçildi.

 

Kırşehir Radyocular, Gazeteciler, Televizyoncular Cemiyeti’nin daha 3. yılını doldurmadan Türkiye’de gazetecilik alanında sivil toplum kuruluşlarının güven ve takdirini kazanan cemiyetimiz ve cemiyet Başkanımız Sait Yanık yaptığı geniş katkıları sonucu Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin İl temsilciliği görevini yerine getirdiği gibi Türkiye Gazeteciler Federasyonu da kendi iç tüzüğü gereğince Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti’nden ihraç ederek, KIRGARAT Cemiyetini üyelik başvurusunu kabul etti. Bundan böyle Kırşehir’de en çok sarı basın kartı olan ve en çok üyeye sahip olan KIRGARAT Cemiyeti, Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon ve Başbakanlık Basın İlan Kurumu tarafından da resmi olarak tanınmış bulunmakta.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca’nın kara örneği;

“KIRŞEHİR MEDYA VE GAZETECİLER CEMİYETİ  BAŞKANLIĞINA

Türkiye Gazeteciler Federasyonuna yapmış olduğunuz üyelik başvurusu Tüzüğümüzün 5.Maddesi gereği yönetim kurulumuz da  görüşülmüş ve  oy birliği ile kabul edilmiştir.

Sizlerin desteği ile  TGF Daha da güçlenecektir. Başarı dileklerimizle,  üyeliğinizin hayırlı olmasını  dilerim.

Sevgi ve selamlarımla..”

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN