GAZETECİLER KIRŞEHİR’DEYDİ

3 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
293 defa okundu.
GAZETECİLER KIRŞEHİR’DEYDİ

DSC_7514                Türkiye Gazeteciler Federasyonu’na Üye Basın Kuruluşlarının Temsilcileri Kırşehir’de Bir Araya Geldi

Türkiye’nin basın kuruluşlarını bünyesinde bulunduran en büyük kuruluşu kısa adı TGF olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu’na üye basın kuruluşlarının temsilcileri Kırşehir’de bir araya geldi

Kırşehir Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu 3. Anadolu buluşmasına, Türkiye’nin 54 ilinden gazeteciler bir araya geldi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Basın Vakfı Genel Başkanı Yılmaz Karaca, “Çok geniş kapsamlı bir toplantı için bu kez Kırşehir’de olacağız. 3 gün sürecek olan toplantıda mesleki sorunları da gündeme getireceğiz” şeklinde konuştu.
Kırşehir Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Sait Yanık’ta, Türkiye’nin dört bir yanından gelen meslektaşlarını konuk etmekten son derece mutluluk duyacaklarını belirtirken, “Son yıllarda turizmde büyük aşamalar gösteren Kırşehir’in tanıtımı için meslektaşlarımızın gözlem ve izlenimleri bizim için önemli olacaktır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN