GAZETECİLER KIRŞEHİR’DE

23 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
306 defa okundu.
GAZETECİLER KIRŞEHİR’DE

kirsehir_gazeteciler                TGF Olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu’na Üye Basın Kuruluşlarının Temsilcileri Kırşehir’de Bir Araya Geliyor

Türkiye’nin basın kuruluşlarını bünyesinde bulunduran en büyük kuruluşu kısa adı TGF olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu’na üye basın kuruluşlarının temsilcileri Kırşehir’de bir araya geliyor.

Kırşehir Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu 3. Anadolu buluşmalasına, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden, Türki Cumhuriyetlerinden ve ülkemizden 100’e yakın basın meslek örgütünden 200’ye yakın gazetecinin katılması bekleniliyor.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Basın Vakfı Genel Başkanı Yılmaz Karaca, “Çok geniş kapsamlı bir toplantı için bu kez Kırşehir’de olacağız. 3 gün sürecek olan toplantıda mesleki sorunları da gündeme getireceğiz” şeklinde konuştu.
Kırşehir Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Sait Yanık’ta, Türkiye’nin dört bir yanından gelen meslektaşlarını konuk etmekten son derece mutluluk duyacaklarını belirtirken, “Son yıllarda turizmde büyük aşamalar gösteren Kırşehir’in tanıtımı için meslektaşlarımızın gözlem ve izlenimleri bizim için önemli olacaktır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On