GAZETECİLER “2. ANADOLU ZİRVESİ” İÇİN TOKAT’TAYDI

23 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
252 defa okundu.
GAZETECİLER “2. ANADOLU ZİRVESİ” İÇİN TOKAT’TAYDI

2. ANADOLU ZİRVESİ İÇİN TOKAT’A GELEN GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANLARI VE ÜYELERİ TARİHİ MEKANLARI GEZDİ. (NURHAN İÇMEZ/TOKAT-İHA)

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık  “2. Anadolu Zirvesi” için Tokat’a gitti.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Tokat Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Başkanı Cemal İncesoyluer ve beraberindeki heyet Tokat Valisi Cevdet Can’ı makamında ziyaret etti. Anadolu’nun dört bir yanından gelen gazetecileri Tokat’ta ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Vali Can, basının bir şehrin hafızası ve dışarıya açılan penceresi olduğunu ifade ederek, “Tokat’ta iyi bir çalışma anlayışı geliştirdik. Bu doğrultuda üç daire belirledik. Bunlar, ‘kamu kurum ve kuruluşları, üniversite, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör’ sivil toplum kuruluşları içerisinde yer alan basın camiası, özellikle rehberlik yapma noktasında bizim için çok önemli” dedi.
Tokat’ta bulunmaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getiren Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca ise Vali Can’a teşekkür etti. Ziyaretin sonunda, konuklarına Tokat’a özgün çeşitli hediyeler takdim eden Vali Can, ayrıca TGF üyeleri onuruna yemek verdi.
Heyet daha sonra Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Eroğlu, TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve beraberindeki cemiyet başkanlarını Tokat’ta görmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Heyet Başkan Eroğlu’nu ziyaretin ardından kentin tarihi mekanlarından Sulu Sokak Çarşı’nda bulunan Tokat Müzesi’ni gezdi. Cemiyet başkanları daha sonra Deveciler Hanı’nda, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Konservatuvarı’nın müzik dinletisine katıldı. GOÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, müzik dinletisi sonrasında TGF üyeleri onuruna kokteyl verdi.
İzmir, Eskişehir, Mersin, Kayseri, Niğde, Zonguldak, Osmaniye, Uşak, Sivas, Muğla, Konya, Bursa, Çorum, Kocaeli ve Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve üyelerinin katıldığı programa Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık  katılımda bulundu. Programın ikinci gününde ise heyet bir meyve suyu fabrikasını ziyaretin ardından Niksar ilçesinde düzenlenen gezi programına katıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On