Gazete Cemiyet Başkanları Kırşehir’de

21 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
194 defa okundu.
Gazete Cemiyet Başkanları Kırşehir’de

dsc_0322

Gazete Cemiyet Başkanları Kırşehir’e Gelerek Ziyaretlerde Bulundu

Nevşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı Bayram Ekici’nin organize ettiği, bir grup Cemiyet Başkanları Kırşehir’e gelerek Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık’ı cemiyet ofisinde Ziyaret ederek 1.Olağan Kongrede başarı dileklerinde bulundu.

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet Başkanlığı Ahi Evran Mah. Ahi Çarşısı Bodrum Kat no 11 Ofisine gelerek bir dizi görüşmelerde ve fikir alış verişinde bulunuldu. Son günlerde artan Terör olayları Gazetecilerin birlik ve beraberliğini yaşadıkları sıkıntılar ve ilde artan göçmen sorunları konuşulup tartışıldı. Ziyarete gelenler arasında Nevşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı Bayram Ekici, Çorum Gazeteciler Cemiyet Başkanı Hacı Odabaşı, Tokat Gazeteciler Cemiyet Başkanı Kemal Özdilek, Osmaniye Gazeteciler Cemiyet Başkanı İsrafil Avcı vardı.(Adana Ceyhan Gazeteciler Cemiyet  Başkanı Şahin Özer Yolda rahatsızlanarak Adana’ya tekrar dönmek zorunda kalmıştır)

Görüşmelerin ardından Şehir turuna çıkılarak Kırşehir’in tarihi ve kültürü olarak bilinen yerler gezildi. Ahi Evran Külleyesi,  Cacabey Medresesi ve Kent Park misafirler hayran bıraktı. ‘Kırşehir gerçekten anayolunun kültür eşiği’ denilerek Esnaf Odalar Birliğinin İşletmesini ve üretimini yaptığı Kuru meyve Fabrikası olan Karakurt Kaplıcasındaki yerlerine gidildi. Misafirlerimiz kuru meyve alarak bir nebzede olsa Kışehir’e para bırakmış oldu.  Kara kurt kaplıcasındaki Kalender Baba Türbesini ziyaret ederek Milletimiz için şehit olanlar için Fatiha okundu.

Dönüş yolunda Anadolu’nun Bozkırın Tezenesi Neşet Ertaş’ında kabrini ziyaret ettiler.

Akşam saatlerinde ise Kırşehir Valisi Necati Şentürk’ü de makamında ziyarete gelmişlerdi fakat Jandarma Genel Komutanı ve Emniyet Genel Müdürü’nün de Kırşehir’de olması dolayosıyla ziyaret gerçekleşemedi. Basın ve Halkla İlşkiler Müdürü Osman Demiri makamında ziyaret edilerek Kırşehirde’ki basının sorunları haber sıkıntıları ve ilanla ilgili genel maddeler üzerine konuşularak Basın Müdürü Osman Demir’e verdikleri bilgilerinden dolayı teşekkür ettiler.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On