Gayemiz Kırşehir’i En İyi Şekilde Temsil Etmek

21 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
508 defa okundu.
Gayemiz Kırşehir’i En İyi Şekilde Temsil Etmek

“Şuana Kadar Biz Kimseden Bir Şey İstemedik ve Takım Yoluna Devam Ediyor.”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kırşehir Belediyespor’un ,Devrek deplasmanından farklı galibiyet alarak ilk yarıyı lider bitirmesinden dolayı kutladı.

Başkan Bahçeci: “Belediye sporumuz birinci yarıyı lider olarak tamamladı. Bundan dolayı son derece mutluyuz ve gururluyuz. İnşallah şampiyon olarak tamamlarız.

Bütün amacımız ve gayemiz Kırşehir’imizi en güzel şekilde temsil eden güzel bir talkım kurmaktı bundan dolayı Veli beye teşekkür ediyoruz. Veli bey de yönetimi ile arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz koşturuyorlar. Spor işi gerçekten zor bir iş yıllardır Kırşehir’de düzgün bir şey ortaya konulamadı. Önceki yıllarda destek veriyordu. Takımın her dönemde iaşesini, bütün giderini biz belediye olarak karşılıyorduk. Yönetim kısmında hiç olmadık, ilk defa bu yıl Veli beyde sağ olsun taşın altına elini koydu. Valimiz, milletvekillerimiz onlarda destek vereceklerini söz verdiler. Jeotermalde maddi destek sağlandı.

Güzel de bir takım kuruldu. Güzelde bir takım ruhu oluştu. Her şey kazanmak değil, her şey şampiyon olmak da değil önemli olan iyi bir temsil oluşturmak. Bazı şehirler var her gittiği yerde yaka silkiyor. Kırşehir bu manada centilmenliği ile kendi sahamızda küfür yok seyircilerimizde buna uyuyor son iki maçtır küfür etmiyorlar, bundan dolayı da seyircilerimize teşekkür ediyorum. Bayanlarda maça gelmek istiyor ama küfürden dolayı gelemiyoruz diyenler oluyor. İkinci yarıda küfürsüz bir stad olma yolunda kararımızdan herkesin sadık kalmasını daha çok seyirci ile oynamak istiyoruz. Takım başarılı oldukça seyirci sayısı artıyor. İkinci yarıda ben inanıyorum ki güçlü seyirci kitlesi ile bir araya geleceğiz.

İkinci yarı da fikstür bizden yana gibi görünüyor tabi futbolda hiç belli olmuyor. İlk maçımız ilk yarıda Kırıkkale ile idi liderlik yarışı yaptığımız takımla olacak o maç gerçekten son derece önemli ama ondan sonraki güçlü takımlarla hemen, hemen hepsi ile evimizde oynayacağız bu açıdan baktığımızda fikstür avantajı Kırşehirspor’da gözüküyor. Maç 90 dakika bu işler belli olmuyor. Biz ilk başladığımızda şunu söyledik, illa şampiyon olacağız diye bir şey yok ama istikrarlı başarısını devam ettiren bir senede bütün mermisini tüketen bir takım değil, istikrarlı bir şekilde devam eden bir takım oluşturmaktı ama şampiyonlukta bu takıma yakışır Kırşehir’de gerçekten futbol kültürü var. Eski kalecilerden Mehmet Kulaksızoğlu bir anısını anlattı. Bana her takımda oynadım ama Kırşehir’i hiçbir zaman unutamadım, eğer o dönem doğru yönetilseydi Kırşehir spor süper ligde oynatılacak takımdı dedi. İnşallah biz ukalalık yapmadan, şımarmadan sağlam bir şekilde yolumuza devam edeceğiz.

İkinci yarıda hocamızın takviye talepleri olabilir, bununla ilgili başkanımızla görüşeceğiz. Valimizle, Milletvekillerimizle görüşeceğiz. Maddi destek te şart. Şuana kadar biz kimseden bir şey istemedik ve takım yoluna devam ediyor. Geçmişte istenmiş, çok paralar toplanmış Kırşehirspor’un insanların güveni zedelenmiş. Arkadaşlara kimseden bir şey istemeyelim. İnsanlar görsün takımın başarısını, iyi yönetildiğini, şeffaf yönetildiğini paraların çar çur edilmediğini güvensin ondan sonrada talep edilecekse de edilsin. Bunlarla ilgili bir takım girişimler olacak. En önemlisi de seyirci desteği, sevgi muhabbet inşallah ikinci yarıda daha fazla görürüz” dedi.

HABER: UFUK TUFAN DOĞAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On