Gamze’nin ölümünden sorumlu tutulan muhtar, tahliye edildi

4 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
120 defa okundu.
Gamze’nin ölümünden sorumlu tutulan muhtar, tahliye edildi

Gamze’nin ölümünden sorumlu tutulan muhtar, tahliye edildi

 Kırşehir’de 2019 yılı Ağustos ayında sünnet düğününde hayatını kaybeden Gamze Boynuince’nin ölümünde ihmali olduğu öne sürülen ve tutuklu yargılanan köy muhtarı, tahliye edildi.
Kırşehir Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya tutuklu yargılanan sanık Bayram Z., tutuksuz yargılanan M.Z., ve T.Z, ile hayatını kaybeden Gamze Boynuince’nin ailesi katıldı. Tanıkların dinlendiği duruşmada, gizli tanığın ifadesi okundu. Sanık köy muhtarı Bayram Z., gizli tanığın beyanlarını kabul etmediğini söyleyerek beraatını istedi. Mahkeme heyeti, elde bulunan delilleri göz önünde tutarak Bayram Z.’nin tahliyesine karar verdi.
Çadırlıhacıyusuf köyünün muhtarı Bayram Z.’nin 15 Ağustos 2018’de oğlu için düzenlediği sünnet düğününe Belçika’da yaşayan Rami ve Ülfet Boynuince ile kızları Gamze (20) de katılmış sünnet düğününde peş peşe sıkılan kurşunlardan biri halay çeken Gamze Boynuince’ye isabet etmişti. Mahkeme tutanaklarına göre şüpheli Bayram Z., olaydan sonra kabza kısımları siyah olan bir Browning ve bir adette Kırıkkale marka tabancayı kolluk kuvvetlerine teslim etmiş düğün sırasında çekilen fotoğraflar incelendiğinde ise Bayram Z.’nin belinde kahverengi kabzalı bir silah olduğu anlaşılmıştı.(İHA)
Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On