FUTBOL TURNUVASINDA ÇEYREK FİNALLER OYNANMAYA BAŞLANDI

8 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1211 defa okundu.
FUTBOL TURNUVASINDA ÇEYREK FİNALLER OYNANMAYA BAŞLANDI

FUTBOL TURNUVASINDA ÇEYREK FİNALLER OYNANMAYA BAŞLANDI

Kırşehir Sağlık İl Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu Futbol Turnuvasında Çeyrek Final heyecanı başladı. Turnuvanın Çeyrek Final ilk maçında Matkap Spor’la Çiçekdağı Sağlık Spor karşılaştı.

Matkap Spor (6) – Çiçekdağı Sağlık Spor (1); Matkap Spor’un gollerini; (16. Dakikada Mehmet Yetiş, 20. Dakikada, 29. Dakikada Cihan Koç, 31. Dakikada, 40. Dakikada Ahmet Öney, 43. Dakikada ‘da Murat Demirci) kaydetti.

Çiçekdağı Sağlık Spor’un tek golünü ise (38. Dakikada Oğuz Özmen) kaydetti. Bu durumda Matkap Spor Yarı Finale yükselirken Çiçekdağı Sağlık spor turnuvadan elenen takım oldu.

Çeyrek Final 2. maçında İl Sağlık Spor ile Akpınar Sağlık Spor karşılaştı. İl Sağlık Spor (4) – Akpınar Sağlık Spor (3), İl Sağlık Spor ‘un gollerini (15. Dakikada Gökhan Akay, 21. Dakikada Yüksel Aslan, 44. Dakikada Ahmet Türk, 28. Dakikada Ali Taşdelen) attı.

Akpınar Sağlık Spor’un gollerini ise (4. Dakikada Yasin Turgut, 30. Dakikada Aycan Taşkınöz, 36. Dakikada Erdem Ünlü) kaydetti. Bu sonuçlara göre İl Sağlık Spor turnuvada Yarı Finale yükselirken Akpınar Sağlık Spor elenen takım oldu.

Oynanan maçların sonunda sürpriz bir gelişme yaşandı. Kızılelma Spor teknik direktörü Mahmut Göktürk’ün Matkap Spor teknik direktörlüğü görevine getirildiği haberi turnuva gündemine bomba gibi düştü.

Teknik direktör Mahmut Göktürk yapmış olduğu açıklamasında şunlara değindi; “Öncelikle merhaba arkadaşlar, gördüğünüz gibi bugün hava çok yağışlı, neden yağışlı? çünkü yağmur yağıyor. Yağmur bereket demektir, ben matkap spor teknik direktörlüğü görevine geldiğim gün yağmur yağmaya başladı. Bu bir işarettir, matkap spor’a bende bereket getireceğime inanıyorum, aslında arkadaşlar öyle inanıyorlar, neden inanıyorlar? çünkü direktiflerimin değerini bu takım anladı.

İlk maçımda verdiğim direktiflerle 6 gol attırdım ve takımı yarı finale yükselttim. Ben direktif verdim onlar gol attı. Bir sonraki maçımıza çok iyi hazırlanıyoruz yarından itibaren takım güzler parkında kampa girecek. Önümüzde zorlu müsabakalar bizi bekliyor. Tüm takımlara başarılar diliyorum, tamam söyleyeceklerim bu kadar, çarşıya giden varsa götürüyüm” dedi.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On