FURKAN ÇAKIR BALKAN ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

8 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1297 defa okundu.
FURKAN ÇAKIR BALKAN ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

FURKAN ÇAKIR BALKAN ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

Balkan Çocukları Karate Şampiyonasını Sırbıstanin Başkenti Belgrad’a düzenlendi.

28 Mart – 01 Nisan 2018 Tarihlerinde Gaziantep ilinde düzenlenen Minikler-Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonasında mücadele eden sporcumuz Furkan ÇAKIR 40 kilogram Kumite de birinci olarak altın madalyanın sahibi ve aynı zamanda Türkiye Şampiyonu oldu.

Sporcumuz bu başarılı sonuçların ardından 27-29 Nisan 2018 Tarihleri arasında Sırbistan’nın başkenti Belgrad şehrinde düzenlenen 23. Balkan Çocukları Karate Şampiyonasına Ay Yıldızlı Mili forma altında Türkiye adına mücadele eden Kırşehir’li sporcumuz Furkan Çakır 40 kilogram kumite de Balkan üçüncüsü oldu.

Balkan Karate Federasyonları Birliği’ne üye Türkiye, Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Makedonya, Kosova, Karadağ, Romanya, Sırbistan ve Slovenya’dan gibi ülkelerin çok sayıda sporcularının katıldığı turnuva sona erdi.

Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, şampiyonayla ilgili yaptığı açıklamada, güçlü bir altyapıya sahip olduklarını belirterek, “Katıldığımız her turnuvada bunu açık bir şekilde görüyoruz. Gençler bizim geleceğimizdir. Onlar sayesinde geleceğimize umutla bakıyoruz. Organizasyonda mücadele eden tüm sporcularımıza ve antrenörlerimizi tebrik ederim.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On