FOX TV’de Başrolde Bir Kırşehir’li

31 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
805 defa okundu.

thumbnail_29590

FOX TV’de Pazartesi Günü Başlayan ‘Esaretim Sensin” Adlı Dizide Başrol Oyuncusunun Kırşehirli Olduğu Belirtildi

FOX TV ekranlarında başlayan hafta içi hergün saat:18.00’de gösterime giren “ESARETİM SENSİN” adlı dizide İPEK rolünde oynayan Selin IŞIK’a başarılar dileyerek hemşehrilerimizin desteklerini beklemekteyiz.

Kırşehirlilerin sesi, nefesi olan Bozkırın susmayan sesi Dünya Kırşehirliler Derneği Oluşumu Koordinasyon Başkanı Ünal Kaya, Kırşehirlilere her alanda hizmet sağlamaya devam ederek hemşehrilerine destek oluyor.

Spor, sanat, tv, radyo, gazete, dergi, müzik, programlar derken bir zamanlar Türkiye’nin önde gelen dizilerine, Arog sinemasına cast ajanslık yapmış ve oyuncu olarak da oynamış olan Ünal Kaya, bulunduğu her ortamda Kırşehirlileri tanıtan, Kırşehirlileri tanıştıran ve onlara destek olan bir kişi olmuştur.Ve Selin Işık’ın başrol oynadığı dizide Kırşehir’li hemşehrimize destek olmamızı istiyor.

Selin Işık’ın Oynayacağı Rol

İpek isminde rol alan Selin Işık 20’li yaşlarının başında ve Aslan’ın kızıdır. Masum bir güzelliği vardır. Annesini çocuk yaşta kaybettiği için hep bir yanı buruk ve eksiktir. Kerim’i kaybetmek önce onu yaralasa da daha sonra aşkı için mücadeleyi seçecek ve güçlü olmayı öğrenecektir.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN