Formasyon Kursu Verildi

27 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
226 defa okundu.
Formasyon Kursu Verildi

27143431_IMG_0568 Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Okul Müdürlerine Formasyon Kursu Verildi

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından merkez ve merkeze bağlı okul / kurum müdürlerine yönelik “Okul Yöneticilerine Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu” düzenlendi.

Kursta Öğretim Liderliği, Vizyon ve Strateji Geliştirme, Okul Yöneticiliği, Etik, Okul Kültürü, Proje Yönetimi ve Protokol konularında bilgilendirme yapıldı.

Kırşehir  Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz’in açılış konuşması ile birlikte dönem değerlendirmesini yaptığı kursta Maarif Müfettişleri Başkanı Bekir Tekcan, İl Müdür Yardımcısı M.Muhsin Kaya, Şube Müdürleri Aslan TEKEŞ, Muhamed Karakaya, Mesut Yazıcı ve Ahmet Dost da bilgi ve birikimlerini okul müdürleri ile paylaştı.

Kurs münasebetiyle, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Kırşehir’e üç Daire Başkanı teşrif etti. Strateji Geliştirme Başkanlığında görev yapan Daire Başkanları Ahmet Er ile Mehmet Baki Öztürk ve İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünde görev yapan Eğitim Daire Başkanı Cevdet Vural  okul müdürlerine hitap ederek yöneticilikle ilgili tecrübelerini paylaştı. Oldukça verimli geçen 5 günün ardından okul müdürlerine belgeleri verilerek kurs sona erdi.

Eğitim faaliyetleri Okul Müdür Yardımcılarına verilecek olan “Okul Yöneticilerine Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu” ile devam edecek.

HABER MERKEZİ

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On