“FİZİKSEL ANLAMDA, 2 YILDA AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNİN GELECEK 25 YILINI HAZIRLADIK.”

19 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
316 defa okundu.
“FİZİKSEL ANLAMDA, 2 YILDA AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNİN GELECEK 25 YILINI HAZIRLADIK.”

Pilot Üniversite Projeleriyle İlgi Odağı Olan Rektör Karakaya, Başkan Bahçeci’yi Kabulüyle İlgili Olarak Konuştu:  :

“FİZİKSEL ANLAMDA, 2 YILDA AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNİN GELECEK 25 YILINI HAZIRLADIK.”

Göreve geldiği günden bu yana şehir-üniversite işbirliğini önemseyen her ortamda şehrin sorunlarına yönelik çözüm öneri sunan ve sunmaya devam eden Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya bu kapsamda istişarelerini kesintisiz birinci elden sürdürüyor.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya; Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ‘yi makamında ziyaretinde de şehir ve üniversite ilişkilerine ciddi önem verdiklerini belirterek

“Bu kapsamda Kırşehir yöneticileri ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile bir araya gelmeyi ve istişare yapmayı, üniversitemizin yapıcı ve bilimsel önerilerini her fırsatta ortaya koymayı çok önemsiyoruz”  dedi.

Kırşehir’in kalkınmasında Ahi Evran Üniversitesi’nin çok önemli bir göreve sahip olduğunu ve buna yönelik çalışmaların konuşulduğu görüşmede Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesinin gelişimi için her fırsatta destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyler Rektör Karakaya’ya çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

“ŞEHİR İLE İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE ŞEHRİN DİNAMİKLERİNİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ.”

Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden biri olmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını anlatan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, öğrenci odaklı çalışmalarla bölgede adından söz ettiren bir üniversite olduklarını dile getirirken. Fiziksel anlamda 2 yılda Ahi Evran Üniversitesinin gelecek 25 yılını hazırladıklarını belirten Rektör Karakaya, şehir ile işbirliği içerisinde olduklarını ve şehrin dinamiklerini her anlamda düşündüklerinin altını çizdi.

Görüşme sonrasında Rektör Karakaya ve Başkan Bahçeci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ahi Evran Üniversitesi’ne teşrifleri sırasında Danıştay Başkanımız Zerrin Güngör’ün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yurt talebi doğrultusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yapılan 500 kişilik öğrenci yurdunun temel kazı çalışmalarını yerinde incelediler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On