FİDAN KATILDIĞI KONFERANSTA HEMŞİRELİĞİN SORUNLARINI ANLATTI

13 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
290 defa okundu.
FİDAN KATILDIĞI KONFERANSTA HEMŞİRELİĞİN SORUNLARINI ANLATTI

13178020_1167114229987372_6916536788573123607_nKır-Sad Başkan Yardımcısı Gökhan Fidan Katıldığı Konferansta Hemşireliğin Sorunlarına Dikkat Çekti

Hemşirelik haftası kutlamaları kapsamında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesin de düzenlenen ”hemşireler değişim için bir güç” isimli konferansa KIR-SAD Başkan yardımcımız Gökhan Fidan konuşmacı olarak katıldı.

Ahi Evran Üniversitesi fen edebiyat fakültesi konferans salonunda düzenlenen konferansa Öğretim üyeleri ve öğrencilerin yanı sıra sağlık camiasından da yoğun ilgi olduğu gözlendi.

Saygı duruşu ve istiklal marşını okunması ile başlayan program açılış konuşmalarıyla devam edildi. Programa alanında Master yapan ve konuşmacı olarak katılan Kırşehir sağlık çalışanları derneği başkan yardımcısı Gökhan Fidan, hemşirelerin Çalışma hayatında yaşadıkları sorunlara vurgu yaparak hemşirelik mesleğinin çok onurlu ve kutsal bir meslek olduğunu belirtti.

Ayrıca hekimlik ve hemşireliğin aynı amacı hedefleyen farklı iki değerli meslek olduğunu vurguladı.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On