Fidan Dikim Etkinliğine Yoğun Katılım

28 Kasım 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
552 defa okundu.
Fidan Dikim Etkinliğine Yoğun Katılım

Kırşehir-Ankara kara yolunun 6. kilometresindeki arazide düzenlenen fidan dikim etkinliğine Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut ve Bozpete Belediye Başkanı Hüseyin Takan  da katıldı. Bu yıl ikincisini düzenlediklerini ve doğaya verebilecekleri en güzel hediyenin fidan dikilmesi olduğunu hatırlatıldı.

Bu etkinlik çerçevesinde şehre yeşil bir görünüm kazandırarak, güzel bir projeye imza atıldığı belirtildi.

Daha yeşil bir Kırşehir oluşturabilmek için ağaçlandırma çalışmalarına aralıksız şekilde devam ettiklerini ve dikilen fidanlarla geleceğe daha güzel bir Kırşehir bırakmaya çalıştıklarını, çocuklara ve gençlere doğa sevgisini kazandırmayı amaçladıklarını ifade edilerek ‘Pandemi salgınıyla gözle görülmeyen bir varlığın bütün dünyayı nasıl esir aldığını da görüyoruz. Bu etkinliğin de doğayı güzelleştirmek için çok büyük katkısı var. Özellikle doğayla, çevreyle, ağaçla ilgili bir tek ağaçla ilgili de değil şehirde yaşayan her türlü canlının selameti, sağlığı ve gelişimi açısından şehrimizin yeşillendirilmesi açısında oldukça önemli bir çalışma’ olduğu cümleleri aktarıldı.

Haber Didem Ceylan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On