FİBER GÜÇLÜ 4.5G HİZMETİ BAŞLADI

1 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
351 defa okundu.
FİBER GÜÇLÜ 4.5G HİZMETİ BAŞLADI

TT LogoTürk Telekom’un “Fiber Güçlü 4.5G” Hizmetiyle Müşteri Deneyiminde Yepyeni Bir Çağ Başlatmaya Ve Güçlü Altyapısıyla Türkiye’nin Geleceğini Yazmaya Hazır Olduğu Bildirildi.

Türk Telekom’un “Fiber Güçlü 4.5G” hizmetiyle müşteri deneyiminde yepyeni bir çağ başlatmaya ve güçlü altyapısıyla Türkiye’nin geleceğini yazmaya hazır olduğunu bildiren Türk Telekom İl Müdürlüğü: “Tüketicilerin beklentilerinin ve ihtiyaçlarının sürekli arttığı bir döneme hazır olmak için kendimizi her zaman bir adım önde konumlandırıyoruz. 4.5G ile başlayan dönemde, sunduğumuz Fiber Güçlü 4.5G hizmetiyle müşterilerimize, en yüksek hız, kapasite ve kaliteli hizmetin güvencesini veriyoruz. Türkiye’nin neresinde olursa olsun, Türk Telekom müşterileri, en yüksek performansı, en güvenilir ve kesintisiz bağlantıyı bizimle yaşayacak” dedi.

Türk Telekom İl Müdürlüğü : “Tüketiciler, 4.5G’de farkı Türk Telekom’un Fiber Güçlü 4.5G’si ile daha iyi anlayacaklar”

4.5G hizmetini müşterilerine ulaştırmak için en kritik frekanslarda en geniş bant aralığına sahip olduklarını ifade eden Türk Telekom İl Müdürlüğü: “4.5G hizmetlerinde spektrum çok önemli. Ama en az onun kadar önemli bir şey var ki o da fiber altyapısı. Türk Telekom olarak 4.5G’de abone başına hem en geniş frekans aralığına hem de kaliteyi kesintisiz bir şekilde sunabilmek için 4.5G baz istasyonlarını 81 ilde çepeçevre saran fiber ağa sahibiz. Bu avantajımızı müşterilerimize dünyanın en yüksek hızını ve benzersiz veri indirme ve yükleme kapasitesini sunarak yansıtacağız. Diğer bir ifade ile biz Türk Telekom olarak, 4.5G’deki farkımızı fiber gücümüzle göstereceğiz. 1 Nisan’dan itibaren, ülke genelinde yaygın fiber ağımızla en iyi 4.5G hizmetlerini sunmaya başlıyoruz. İlk günden itibaren tüketiciler, Fiber Güçlü 4.5G’nin farkını yaşayacaklar” dedi.

Türk Telekom müşterilerinin yaşayacağı 4.5G deneyimi, Avrupa’dan daha iyi olacağı belirlendi.

Türk Telekom İl Müdürlüğü, her geçen gün Türk Telekom’un Türkiye genelindeki Fiber Güçlü 4.5G baz istasyonlarının sayısının arttığına dikkat çekti. Avrupa’da fiberle bağlı baz istasyonlarının toplam baz istasyonu sayısına oranı yalnızca yüzde 20 iken Türk Telekom’da bu oranın Avrupa ortalamasının üç katından daha fazla olduğunu belirterek, “Bu sayede, Türk Telekom müşterilerinin Türkiye’de yaşadığı 4.5G deneyimi, Avrupa’dan çok daha iyi olacak” dedi.

GiGA 4.5G teknolojisiyle dünyanın en hızlı mobil interneti 81 ilde aynı anda hizmete girdi.

Mobil dünyanın en iyileriyle yaptıkları işbirliklerini anlatan Türk Telekom İl Müdürlüğü, Wi-Fi ve 4.5G altyapılarını birleştiren ‘GiGA 4.5G’ teknolojisini Türkiye’de müşterilerine sunan ilk operatör olmak üzere dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden Kore Telecom ile işbirliği yaptık” dedi ve ekledi:

“Mobilde saniyede 1 gigabit hızını, 1 Nisan’dan itibaren Türkiye’nin 81 ilinde aynı anda müşterilerimize sunacağız. Böylece Türk Telekom, “en hızlı 4.5G’den 3 kat daha hızlı” GiGA 4.5G teknolojisini Türkiye’de müşterilerine sunabilen ilk operatör olacak” dedi.

Hızın yeni adı olan GİGA 4.5G teknolojisinin, ancak ülkenin her yanını saran fiber altyapıyla mümkün olabileceğine dikkat çeken Türk Telekom İl Müdürlüğü: “1 Nisan’dan itibaren Türkiye’nin 81 ilinde aynı anda gigabit hızında mobil iletişim devrini başlatmaktan, 5G’nin vaat ettiği hızları bugünden Türkiye ile tanıştırmaktan gurur duyuyoruz. Bu başarı, on yıllardır önceliğimiz altyapı yatırımlarımızla entegrasyon stratejimizin gücünü birleştirerek, neler başarabileceğimizin en güzel ve somut örneklerinden biri” diye konuştu.

En iyi iletişim ve eğlence deneyimi entegrasyonun gücü ile geldiği belirlendi

Türk Telekom İl Müdürlüğü; Türk Telekom’un yalnızca 4.5G’nin temelini oluşturan fiber altyapıya odaklanmakla kalmayıp, bu hizmeti en iyi şekilde tüketicilerle buluşturacak üst yapıya da yatırım yaptığını dile getirdi. Bu yatırımların en güzel sonucu olarak da Türkiye’nin lider dijital müzik platformu Türk Telekom Müzik’i, dijital oyun platformu Playstore’u ve münhasır TV içerikleri ile Tivibu hizmetlerini müşterilerine sunduklarını belirtti.

Türk Telekom müşterileri, altyapının gücü ve GİGA 4.5G teknolojisiyle, iletişim ve eğlence ihtiyaçlarına, istedikleri yerden istedikleri zaman dünyanın en yüksek hız ve kapasite deneyimi ile ulaşabilecekleri belirlendi. Fiber Güçlü 4.5G, sadece yüksek hızlı internet erişimi değil aynı zaman da HD kalitesinde mobil televizyon deneyimi, büyük şehirlerin yanı sıra kırsal bölgelerde dahi yüksek performanslı ve kesintisiz iletişim olanağı ve sabit internette olduğu gibi mobilde de yüksek veri indirme ve yükleme hızı ve kalitesi sunduğu belirtildi.

Müşterinin ihtiyaçlarını proaktif bir şekilde okuyarak iş modeline yansıttıklarını belirten Türk Telekom İl Müdürlüğü: “Entegrasyon sayesinde mobil, internet, telefon ve TV hizmetlerini tek noktadan sunabilen sektörün en büyük “Çoklu Oyuncusuyuz” dedi. 4.5G döneminde de Türk Telekom olarak müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik zengin ürün portföyünü avantajlı paketlerle sunacaklarını ifade etti.

Türk Telekom Müşterileri Grup Mağazalarında SIM kartlarını 4.5 G uyumlu SIM kartlar ile ücretsiz değiştirileceği bildirildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On